Dot Global z WeSub

0
618

DOT Global z WeSub przygotowali innowacyjne rozwiązanie subskrypcji sprzętu do Twojego salonu! Ciesz się najlepszymi urządzeniami bez inwestowania. Wynajem nie ma nic wspólnego z wartością katalogową. Pozwala obniżyć koszty, gdyż przedmiotem umowy nie jest własność, a korzystanie. Subskrypcja to sprawdzony model biznesowy, przynoszący wiele korzyści. Obecna sytuacja sprawia, że inwestowanie dużych sum w profesjonalny sprzęt jest trudną do podjęcia decyzją. Wynajem sprzętu to elastyczne rozwiązanie, które nie jest długofalowym zobowiązaniem. Co to oznacza dla Ciebie?
Zacznijmy od niskich kosztów. Nie wykładasz jednorazowo ogromnej sumy, nie musisz brać kredytu ani spłacać zawyżonych rat. Płacisz za to, czego używasz, a nie za pełną wartość sprzętu, dodatkowo w miesięczną ratę wliczony jest serwis i ubezpieczenie. Wystawiamy fakturę VAT, którą łatwo zaksięgujesz w koszty. Jeżeli chodzi o umowę, w standardzie to 12 miesięcy — czyli akurat tyle, by zobaczyć, czy sprzęt na siebie zarabia i czy jest to rozwiązanie, które aktualnie najlepiej sprawdza się dla Ciebie. Gdy umowa się skończy, dostajesz szereg elastycznych możliwości.
Wybór sprzętu, zawarcie umowy –wszystko załatwisz od ręki, online. Nie musisz biegać do banku, sprawdzać zdolności kredytowej ani załatwiać żadnych zaświadczeń. Wybierz sprzęt, a my go dostarczymy. I już – korzystaj!

W ofercie wynajmu dostępne są premierowe urządzenia DOT Global: DOT CryoSculpt®, który łączy zabiegi kriolipolizy z elektromagnetyczną stymulacją mięśni, dzięki czemu redukuje tkankę tłuszczową i buduje mięśnie. DOT TECPRO RF® – którego użyjesz do ujędrniania skóry, spłycania zmarszczek, poprawy owalu twarzy oraz redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej, a także w fizjoterapii. Do tego bestsellerowa radiofrekwencja mikroigłowa DOT Frax PRO®, spłycająca zmarszczki i bruzdy, liftingująca skórę twarzy szyi oraz brzucha.

Masz pytanie? Napisz: mateusz.ciaston@wesub.pl. Potrzebujesz pomocy w doborze sprzętu? Napisz: kontakt@dotglobal.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj