X Kongres Przyszłości Biznesu Beauty

0
752

To już Dziesiąte Spotkanie Właścicielek i Właścicieli Salonów Beauty, edukacja permanentna!
Tym razem  spotkamy się w Trójmieście. Po roku zamknięcia pora na trochę odmiany! Edukacja w połączeniu z morską bryzą.

I powiem tak! Przestań się chować jak wystraszony kurczak.

Jest wiele jest salonów, które mogłyby „błyszczeć” pośród innych. Mają wszystko co potrzeba, żeby odnieść sukces, ale brak właściwego działania w odpowiednim momencie powoduje, że tkwią w marazmie, w lęku przed jutrem. Edukacja jest po to, żeby świadomie sięgać po więcej.

Znam właścicielki salonów, które nie odpuściły i ostatni rok przekroczyły swoje dotychczasowe granice. Jak to możliwe? Otóż nie wszyscy prowadzący biznes mają świadomość przedsiębiorcy.

W Polsce przedsiębiorcze myślenie wciąż też nie jest popularne, wciąż wiele osób tkwi w dawnych schematach. W branży Beauty model zarabiania w większości salonów opiera się na koncepcji sprzed 100 lat!!!
Nasze kongresy pomagają łamać te paradygmaty i każdy kto tego doświadczył nie boi się zmian. Na scenie kongresu pojawią się przedsiębiorcy, którzy poszli własną drogą, wybrali podróż w nieznane, bo tak wygląda własna droga. Sprawdzili, testowali, czasem doświadczali porażki.  Podczas kongresu podzielą się swoim doświadczeniem.

To nie etatowcy, którzy otworzyli działalność, żeby sprzedawać wiedzę zdobytą na etacie. Nasi spikerzy mówią o tym co sami sprawdzili, co stworzyli, czego doświadczyli. Pomyślałam kiedyś, że skoro Siła Wyższa postawiła na mojej drodze ludzi, których wiedza i doświadczenie pomogły mi mój biznes postawić na nogi, to każdy kto ma poczucie, że mogłoby być lepiej, kto czuje niedosyt, ale nie wie jak i co… powinien też mieć taką szansę.

Dostarczymy też wiedzy wspierającej biznesy – marketing i sprzedaż, a dodatkowo również wiedzy specjalistycznej podczas branżowych pokazów i warsztatów.

Biznes prowadzę od 25 lat. Od ośmiu lat w ramach projektu – marki, Biznes Beauty strategie i inspiracje rozwijam doradztwo, mentoring dla właścicieli (przede wszystkim właścicielek, bo one stanowią większość w branży) salonów w beauty w całym kraju i poza nim.

W tym czasie powołałam też Fundację Piękne Przedsiębiorcze, której celem jest wspieranie przedsiębiorczych kobiet, szerzenie świadomości przedsiębiorczej w społeczeństwie, docenianie zaangażowania.

Do zobaczenia  13 czerwca 2021r. w Trójmiescie!
Lucyna Wiewiórska

W: kongres.biznesbeauty.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj