BiNatural

  0
  832

  BiNatural – pierwszy butikowy dostawca nowoczesnych rozwiązań dla rynku beauty

  W dobie pandemii, lockdownów, zamykania i otwierania naszej branży gabinety jak i firmy z nimi współpracujące muszą zmienić, przekierunkować swoją politykę i rodzaj proponowanych usług.
  Zmienił się rynek – zmienił się profil klienta. Czasy kiedy dominowała konkretna sezonowość w naszej branży i kiedy szerokie menu zabiegów znajdowało swojego odbiorcę w myśl zasady „dla każdego coś dobrego” minęły raczej bezpowrotnie.

  Dziś nastaw się na:
  Indywidualizm
  Butikowość
  Profesjonalizm.

  W myśl zmieniających się trendów i oczekiwań klienta, BiNatural zaprasza Cię do swojej przestrzeni, gdzie NATURALNIE interesujemy się tym jak sprostać wszystkim Twoim potrzebom.Nasze spersonalizowane, butikowe podejście to gwarancja Twojego sukcesu na dynamicznym rynku kosmetologii!
  Nasza współpraca zaowocuje unikalną ofertą usług Twojego gabinetu, lokalną i regionalną rozpoznawalnością Twojej osoby i Twojego personelu, wzrostem sprzedaży a przede wszystkim trwałą i ugruntowaną Marką Osobistą.
  Skontaktuj się z nami i umów spotkanie z Ambasadorem BiNatural, który przeanalizuje zakres Twoich potrzeb i przygotuje Ci indywidualny BiNatural Biznes Program.
  W trakcie spotkania dowiesz się, jakie technologie najlepiej sprawdzą się w Twoim gabinecie, jak najrentowniej prowadzić salon oraz, które obszary wymagają natychmiastowej poprawy. Przetestujesz na sobie najbardziej unikalne technologie w zakresie zabiegów na twarz i ciało a kosmetolog przygotuje specjalnie dla Ciebie opracowany, plan zabiegów Beauty, który z łatwością zaimplementujesz w swoim gabinecie.

  Chcesz umówić spotkanie? Zadzwoń pod numer +48509375336 i powiedz nam, który termin najbardziej Ci odpowiada. Wolisz skontaktować się z nami mailowo? Napisz na adres biuro@binatural.pl

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji również online:
  www.binatural.pl

  Facebook:
  @binaturalpolska
  @bloomeapolska
  @mansardpolska

  Instagram:
  @binaturaldsk
  @bloomeapolska
  @mansardpolska

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
       
   
  Proszę podać swoje imię tutaj