ADIPOLOGIE – przepis na szczupłą sylwetkę i jędrną skórę

0
842

CZYM JEST ADIPOLOGIE?
Adipologie to rewolucyjna technologia fali ultradźwiękowej o niskiej częstotliwości (tzw. LFU). Urządzenie przeznaczone jest do nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej, cellulitu, ujędrnienia oraz zagęszczenia skóry. Zabieg wykonuje się na określonych obszarach, tj. brzuch, uda, pośladki, ramiona, boczki oraz łydki.

10 POWODÓW, DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA URZĄDZENIE ADIPOLOGIE

 1. Głębokie działanie fali ultradźwiękowej od 7-15 mm.
 2. Redukcja tkanki tłuszczowej bez naruszania tkanek,
  przez które przechodzi fala.
 3. Redukcja cellulitu wodnego
  oraz tłuszczowego.
 4. Bezbolesność i nieinwazyjność zabiegu.
 5. Ujędrnienie oraz zagęszczenie skóry.
 6. Opatentowana technologia
  i potwierdzona skuteczność.
 7. Efekt zmniejszenia obwodu
  obszaru zabiegowego widoczny od razu po zabiegu.
 8. Długotrwałe efekty.
 9. Dłuższe i selektywne oddziaływanie skoncentrowanej
  fali ultradźwiękowej o niskiej częstotliwości.
 10. Stymulacja kolagenu.

JAK WYGLĄDA PRZEBIEG ZABIEGU LFU?
Zabieg LFU rozpoczyna się od równomiernego nałożenia żelu USG na skórę oraz głowicę. Następnie, w zależności od celu zabiegu, wykonuje się dwie metody „stemplową” lub posuwistą. W przypadku redukcji tkanki tłuszczowej oraz cellulitu tłuszczowego wykonuje się pierwszą z metod, natomiast druga z technik znajduje swoje zastosowanie w przypadku redukcji cellulitu wodnego oraz ujędrnienia i zagęszczenia skóry.

CZYM WYRÓŻNIA SIĘ TECHNOLOGIA LFU?
Technologia LFU, czyli Low Frequency Ultrasound, dzięki niskiej częstotliwości wyróżnia się głębszym i dłuższym działaniem na komórki tłuszczowe, adipocyty. W rezultacie dochodzi do wzrostu uszkodzeń termicznych adipocytów z mniejszym oddziaływaniem na tkanki, przez które przechodzi. Co ważne, dzięki niskiej częstotliwości zabieg LFU można wykonać na wyższych energiach.

Z CZYM NAJLEPIEJ ŁĄCZYĆ ZABIEG ADIPOLOGIE W CELU ZWIĘKSZENIA EFEKTYWNOŚCI ZABIEGU?
Zabieg Adipologie można łączyć z masażem podciśnieniowym, gdyż uaktywnia on metabolizowanie tkanki tłuszczowej. Należy jednak pamiętać, że istotna jest kolejność wykonywanych zabiegów.

JAKA JEST ZALECANA SERIA ZABIEGÓW?
Zalecana jest seria 4-6 zabiegów wykonywanych w odstępach co dwa tygodnie. Ilość zabiegów dostosowywana jest indywidualnie do potrzeb oraz predyspozycji organizmu.

POSTAW NA SPRAWDZONĄ TECHNOLOGIĘ W SWOIM GABINECIE!

Klaudia Mularczyk
mgr technologii kosmetyków, kosmetolog, aktualnie studentka brytyjskiej szkoły School of Natural Skincar, propaguje holistyczne podejście do pielęgnacji skóry, Social Media Manager oraz szkoleniowiec w firmie Venus Beauty, wykładowca nowoczesnej technologii i aparatury w kosmetologii, autorka publikacji w czasopismach branżowych


Venus Beauty
ul. Legionów 52, 62-800 Kalisz
W: venus-beauty.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj