Trichopartner

  0
  1599

  Trichopartner to firma będąca liderem na rynku trychologicznym, która dostarcza do profesjonalnych gabinetów kompleksowe, wyselekcjonowane rozwiązania i know-how w swojej dziedzinie. Jako jedyna firma w Polsce posiadamy wyłaczność na dystryucję renomowanych marek trychologicznych takich jak: Alcantara, Mediceuticals, Innovatis, Nourkrin, Advanced Trychology. Naszą misją jest dostarczanie Państwu skutecznych rozwiązań technologicznych, które znacznie zwiększą wydajność prowadzonych terapii. Zastosowanie innowacyjnych technologii w profesjonalnym gabinecie wpływa na postrzeganie Państwa w kategorii wyróżniających się na rynku profesjonalistyów. Do technologii na miarę XXI wieku zaliczamy: system do diagnostyki trichoskopowej KC Scopes, wielofunkcyjne urządzenie do terapii trychologicznych Tricho Therapy Expert, Urządzenie Aqua Injector oraz system Excimerowy.

  Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, iż zaufało nam wiele placówek dydaktycznych szkoląc przyszłych trychologów przy wykorzystaniu komplesowych rozwiązań, które oferujemy. Ponadto jesteśmy organizatorem prestiżowych kursów trychologicznych odbywających się w naszej warszawskiej siedzibie szkoleniowej, na które cyklicznie zapraszamy naszych partnerów.

  Nasze stosiko zawsze znajdą Państwo na najwiekszych i naważniejszych targach branżowych w Polsce. Ponadto, co roku z zaangażowaniem uczestniczymy w międzynarodowych konferencjach w poszukiwaniu nowych, skutecznych rozwiązań.
  Naszą markę tworzą nie tylko produkty i urządzenia, ale przede wszystkim wysokiej klasy specjaliści, którzy od podszewki znają pracę trychologa. Będąc naszym partnerem w trychologii zawsze mogą Pańtwo liczyć na wsparcie merytoryczne z naszej strony.

  Prowadzisz gabinet trychologiczny, klinikę medycyny estetycznej lub salon beauty myślisz o wprawadzeniu usług trychologicznych? Postaw na Trichopartnera. Postaw na największego w Polsce dostawcę rozwiązań trychologicznych. Pozwól nam stać się Twoim Partnerem.

  W: trichopartner.pl
  FB: Trichopartner

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
       
   
  Proszę podać swoje imię tutaj