Potrzeby i problemy właścicieli salonów beauty w Polsce

0
1140

Drogie Czytelniczki. Dzięki Waszej pomocy udało mi się przeprowadzić badanie, analizujące problemy właścicieli salonów beauty, z jakimi mają oni do czynienia podczas swojej codziennej pracy. Przedstawiam Wam wyniki, które pokazują, że mimo ciągle kwitnącej i rozwijającej się branży beauty, salony natykają się na podobne problemy oraz stawiają sobie podobne cele rozwoju, bez względu na wielkość biznesu.
Wyniki posłużą do przygotowania konkretnych treści na temat rozwiązywania wskazanych problemów. Chętnie zapoznam się z Waszymi odczuciami po przeczytaniu raportu. Napiszcie w komentarzach, które problematyczne zagadnienia powinny zostać poruszone jako pierwsze.

Żaneta Stanisławska
wykładowca akademicki, trener biznesu, szkoleniowiec z zakresu makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej z 12-letnim doświadczeniem, członek SPCP USA, Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu, jako prelegentka uczestniczyła w wielu konferencjach, seminariach i pokazach, prowadzi szkolenia z zakresu marketingu i zarządzania w placówkach beauty&SPA

E: zaneta@stanislawska.pl

Czytaj całość: Kosmetologia Estetyczna 2019, vol. 8(3): 349

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj