Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia z siedzibą w Krakowie

0
1427

Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia z siedzibą w Krakowie jest nowoczesną Uczelnią niepubliczną, funkcjonującą na rynku szkół wyższych od 2002 roku w obszarze edukacji i badań. Uczelnię wyróżnia innowacyjne i profesjonalne przygotowanie zawodowe absolwentów na poziomie studiów licencjackich, magisterskich i podyplomowych w obszarze nauk o zdrowiu. Strategia rozwoju Uczelni zakłada ciągłe doskonalenie procesu dydaktycznego oraz stałe doposażanie pracowni i laboratoriów w odpowiedni sprzęt i aparaturę do realizacji specjalistycznych ćwiczeń i zdobywania praktycznych umiejętności.

Studenci Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia mają zapewnione praktyki zawodowe i zajęcia kliniczne w renomowanych placówkach medycznych, zakładach przemysłowych i innych instytucjach sektora publicznego i prywatnego. Ponadto, zaplanowane w programie studiów zajęcia z zarządzania, marketingu i przedsiębiorczości przygotowują absolwenta do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Mocną stroną Uczelni jest koncentracja edukacji w obszarze nauk medycznych, ściśle związanych ze zdrowiem i życiem człowieka, promocją racjonalnych zachowań prozdrowotnych, w tym podstawowych zasad zdrowego odżywiania. Stała współpraca Uczelni z krajowymi i zagranicznymi producentami żywności ekologicznej, suplementów diety, kosmetyków oraz urządzeń diagnostycznych i rehabilitacyjnych przyczynia
się do bieżącego profilowania dydaktyki na wszystkich kierunkach kształcenia i studiach podyplomowych. Celem dalszego umacniania pozycji Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia jest ciągłe doskonalenie programów studiów oraz poszerzanie i umacnianie bazy dydaktyczno-badawczej.


W: kwspz.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj