Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia z siedzibą w Krakowie

  0
  751

  Zapewniamy profesjonalne przygotowanie zawodowe i innowacyjny program studiów w obszarze medycyny, zdrowia i urody, na kierunkach DIETETYKA, FIZJOTERAPIA i KOSMETOLOGIA, w systemie stacjonarnym i niestacjonarnym.

  Studiując, korzystasz z nowoczesnych pracowni, wyposażonych w specjalistyczny sprzęt, pod okiem wysokiej klasy ekspertów. Zyskaj solidne umiejętności niezbędne do profesjonalnego wykonywania zawodu w przyszłości. Gwarantujemy praktyki zawodowe w renomowanych placówkach, co podniesie Twoje kwalifikacje i szanse na pracę w zawodzie.

  Stała współpraca Uczelni z krajowymi i zagranicznymi producentami żywności ekologicznej, suplementów diety, kosmetyków oraz urządzeń diagnostycznych i rehabilitacyjnych przyczynia się do bieżącego profilowania dydaktyki na wszystkich kierunkach studiów.

  Jesteśmy postępową Uczelnią, która na bieżąco śledzi i wdraża najnowsze innowacje, trendy i technologie, związane ze zdrowiem człowieka.

  Nasze aktywności w środowisku akademickim i społeczno-gospodarczym są wysoko ocenianie przez niezależne zespoły konkursowe. W ostatnich latach uzyskaliśmy liczne nagrody i certyfikaty m.in.:

  Wiarygodna Szkoła 2018,

  Dobra Uczelnia – Dobra Praca 2018,

  Najbardziej innowacyjna i kreatywna Uczelnia w Polsce w tworzeniu perspektyw zawodowych,

  Uczelnia Liderów 2018

  oraz wyróżnienie Piórem Biznesu Małopolski za promowanie zdrowego stylu życia.


  W: kwspz.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
       
   
  Please enter your name here