31. TARGI BEAUTY FORUM

0
1456

Nowe miejsce – kolejny sukces!

Rekord frekwencji oraz bardzo pozytywne opinie wystawców i zwiedzających potwierdzają, że nowe miejsce wiosennej edycji Targów BEAUTY FORUM – Centrum Targowo-Kongresowe GLOBAL EXPO w Warszawie – zdobyło serca profesjonalistów. Targowy weekend 9-10 marca tchnął nową energię w rozwój branży beauty.

Z dumą, ale i ciekawością otwieraliśmy w tym roku 31. Targi BEAUTY FORUM. Każda zmiana to wyzwanie… oraz olbrzymia szansa. Wierzymy, a rekordowa liczba uczestników targów i seminariów to potwierdza, że nowy obiekt otworzył branży kosmetycznej całkowicie nowe możliwości. Blisko 16 000 profesjonalistów zapoznało się z ofertą i gorącymi nowościami ponad 900 firm i marek. Poszerzona oferta seminariów cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem. Nie zabrakło konkursowych emocji i atrakcji.

Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny – Blisko 1200 osób skorzystało z możliwości zdobycia aktualnej wiedzy i doskonalenia umiejętności. Spotkania z ekspertami branży niezmiennie motywują uczestników do udziału. W nowej formule program Kongresu został podzielony na osiem bloków tematycznych, obejmujących wszystkie obszary wiedzy i praktyki kosmetycznej oraz kosmetologicznej. Uczestnicy chwalili wysoki poziom merytoryczny seminariów i zwracali uwagę na doskonały komfort edukacji w nowym obiekcie. Zdecydowana większość biletów na seminaria rozeszła się w przedsprzedaży internetowej.

THE MAKE-UP DAY – Jedno z najbardziej ekscytujących wydarzeń targów BEAUTY FORUM przyciągnęło tłumy miłośników sztuki makijażu i charakteryzacji. Dwudniowe święto wizażystów z pokazami, szkoleniami, show międzynarodowych gwiazd fascynowało kreatywnością i profesjonalizmem.

Tutaj się działo… – Ciekawi kosmetycznych nowinek mieli okazję obejrzeć prezentacje najnowszych zabiegów i innowacyjnych produktów firmowych na Scenie MEETING POINT. Tutaj także publiczność oklaskiwała zwycięzców mistrzostw makijażu i modelowania oraz zdobienia paznokci. Emocje i wyczekiwanie towarzyszyły w sobotę ogłoszeniu wyników prestiżowego konkursu BEAUTY FORUM AWARDS 2019. W tym roku szczególnie wiele firm zasłużyło na to wyróżnienie.

Warto dodać, że na targach gościliśmy Fundację „Piękniejsze Życie”, która angażuje się w podnoszenie jakości życia kobiet przechodzących leczenie onkologiczne.

Jako cenną inicjatywę producenci i dystrybutorzy uznali przeznaczoną dla nich Akademię Legislacji Kosmetycznej, zorganizowaną we współpracy z Polskim Związkiem Przemysłu Kosmetycznego.

KOLEJNE TARGI JESIENIĄ

Zapraszamy na jesienne Targi BEAUTY FORUM 21-22 września oraz na targi branży fryzjerskiej Hair Forum 19-20 października. Już dziś zarezerwuj sobie te terminy!

Więcej informacji:

Health and Beauty Media Sp. z o.o.

tel. (22) 858 79 55

www.beauty-fairs.com.pl

www.beauty-forum.com.plwww.hair-forum.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj