Co ciekawego przyniosą Targi Beauty Expo?

0
1596

Już 7-8 kwietnia w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce odbędą się największe na Podkarpaciu targi kosmetyczne Beauty Expo!. Odwiedzając targi, można wziąć udział w metamorfozach, pokazach fryzjerskich, konkursach i wielu innych planowanych atrakcjach.

Chcesz poznać najaktualniejsze trendy w wizażu i fryzjerstwie? Szukasz inspiracji do eksperymentów z makijażem czy manicure? A może chciałabyś przejść metamorfozę pod okiem ekspertów? Największe targi kosmetyczne na Podkarpaciu Beauty Expo to doskonała okazja do zapoznania się z najświeższymi nowinkami świata beauty. W G2A Arena na wszystkich odwiedzających czeka mnóstwo atrakcji!

Część wystawienniczą, na której swoje produkty zaprezentuje kilkudziesięciu wystawców, uzupełni bogaty w wiele atrakcji program. Przewidziane są m.in. wykłady i warsztaty, dzięki którym każdy będzie mógł niemalże „od podszewki” poznać tajemnice świata „urody” i przemysłu kosmetycznego. Ciekawie zapowiada się wykład pt. „Klucz do sukcesu w branży Beauty – czyli doskonała obsługa klienta i sprzedaż”. Prowadząca, Diana Wajda merytorycznie i interesująco opowie o tajnikach efektywnej sprzedaż produktów kosmetycznych.

To jednak nie wszystkie atrakcje dla uczestników. Wykładowcy Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, partnera merytorycznego targów przygotowali serię wykładów z dziedziny kosmetologii, podczas których powiedzą o procesie starzenia twarzy, komórkach macierzystych i aktywnych składnikach roślinnych w kosmetykach, uwarunkowania prawnych zawodu kosmetologa, zasadach oznakowywania produktów kosmetycznych, zasadach tworzenia deklaracji marketingowych, a także  nowoczesnych metodach badania preparatów i surowców kosmetycznych. Ponadto poprowadzą warsztaty, na których każdy będzie mógł stworzyć własne kosmetyki metodami, jakimi tworzyły je nasze babcie.

Przysłowiową wisienką na torcie Targów Beauty Expo będzie wręczenie nagród laureatom Plebiscytu „Mistrzowie Urody” organizowanego przez Nowiny – głównego partnera targów. Oczywiście nie zabraknie darmowych konsultacji, metamorfoz, pokazów fryzów i możliwości zakupu wielu wyjątkowych kosmetyków. Z myślą o przyszłych pannach młodych odbędą się warsztaty makijażu ślubnego, do którego wykonania zostaną użyte wyłącznie kosmetyki naturalne. Może być to świetną inspiracją zarówno pań planujących wesele, jak i miłośniczek ekologicznych produktów kosmetycznych.

Równocześnie przypominamy wszystkim wystawcom, że jeszcze mogą wysłać swoje zgłoszenie. Uczestnictwo w największych na Podkarpaciu targach kosmetycznych Beauty Expo to szereg korzyści. Przede wszystkim to świetna okazja do poznania oczekiwań klientów, otrzymania natychmiastowych opinii o produktach firmy, dokonania prezentacji kosmetyków w oparciu o wszystkie pięć zmysłów. Ponadto wydarzenie pozwala znaleźć lokalnych dystrybutorów produktów, nawiązać kontakty branżowe, zaznaczyć obecności na rynku, wykreować nowe trendy i stworzyć bezpośrednią relację z klientami. Zapraszamy do zgłaszania poprzez formularz dostępny na stronie: http://www.g2aarena.pl/rejestracja/beauty-expo2/

 

Ważne informacje:

Termin: 7-8 kwietnia od 10 do 18 godziny

Bilety wstępu do nabycia w kasach biletowych podczas wydarzenia:

  • dorośli: 10 zł
  • dzieci i seniorzy: bezpłatnie
  • od 10 – 11 godziny: 5 zł

Bieżące informacje na:

Strona internetowa wydarzenia: http://beautyexpo.pl/

Facebook wydarzenia: https://www.facebook.com/events/153425512030723/

Osoby do kontaktu:

Edyta Rzewuska

Kierownik Działu Marketingu i PR, Rzecznik Prasowy

Tel. 660 573 337, e-mail: edyta.rzewuska@cwkoperator.pl

Milada Canowiecka

Koordynator Projektu

Tel: +48 731 137 931, e-mail: milada.canowiecka@cwkoperator.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj