21. TARGI BEAUTY FORUM 2018

0
1790

Wiosenne targi z zimą w tle

 Choć mroźna aura nie zachęcała do wyjścia z domu i podróży, 21. edycja targów BEAUTY FORUM, które odbyły się 3 i 4 marca 2018 r. w Centrum Targowo-Kongresowym w Warszawie, przyciągnęła tłumy zwiedzających i szerokie grono wystawców z kraju i zagranicy.

 Minusowa temperatura na zewnątrz nie była w stanie konkurować z wiosenną energią, gorącymi nowościami i wyjątkową atmosferą największej w Polsce imprezy dla profesjonalistów sektora beauty. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę zwiedzający mieli okazję zapoznać się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami i najnowszymi trendami w branży kosmetycznej. Nie zabrakło również emocji i atrakcji oraz solidnej porcji wiedzy.

 TARGI W LICZBACH
21. Targi BEAUTY FORUM odwiedziło ponad 14 000 profesjonalistów. Na powierzchni 11 500 m2 swoją ofertę i nowości zaprezentowało 230 wystawców z kraju i ze świata. W seminariach uczestniczyło blisko 900 osób, a organizowane podczas targów konkursy i mistrzostwa zgromadziły 90 uczestników. To kolejna rekordowa edycja!

 WIEDZA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

 Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny – wyjątkowa pod względem doboru tematów i wykładowców oferta edukacyjna, obejmująca w tym roku 22 propozycje, spotkała się z wielkim zainteresowaniem i uznaniem profesjonalistów. Zdecydowana większość biletów na seminaria została wyprzedana już w ramach internetowej przedsprzedaży. Uczestniczy chwalili wysoki poziom wykładów, ogromną wiedzę i doświadczenie prelegentów.

 STREFA EMOCJI

Miejsce, w którym królują emocje, to oczywiście SCENA MEETING POINT. To właśnie tu tłumnie zgromadzona publiczność oklaskiwała laureatów prestiżowego konkursu BEAUTY FORUM AWARDS 2018, a także finalistów mistrzostw i konkursów. Prezentacje firmowe – łączące teorię z praktyką – przyciągnęły fanów nowości oraz szerokie grono profesjonalistów poszukujących innowacyjnych rozwiązań i receptur.

LAUREACI MISTRZOSTW 2018

21. Polskie Mistrzostwa Makijażu

1. miejsce: Matylda Bojda (nagroda publiczności)

2. miejsce: Aleksandra Bożek

3. miejsce: Aniela Mazun

20. Polskie Mistrzostwa Modelowania Paznokci

Kategoria żel

1. miejsce: Agnieszka Mazur

2. miejsce: Lena Kurach

3. miejsce: Kinga Banasik

Kategoria akryl

1. miejsce: Joanna Bandurska

2. miejsce: Anna Skibicka

3. miejsce: Beata Wodzak-Zwara

11. Mistrzostwa NailArt Trophy

Kategoria 3D Design

1. miejsce: Aleksandra Adamczyk

2. miejsce: Magdalena Kisiel

3. miejsce: Adina Trojan (nagroda publiczności)

Kategoria Zdobnictwo płaskie

1. miejsce: Agnieszka Niemczyk

2. miejsce: Monika Urantówka

3. miejsce: Marta Tomaszewska

Martyna Bryzek – nagroda publiczności

THE MAKEUP DAY

Kolejny już raz targi BEAUTY FORUM są areną THE MAKEUP DAY, ekskluzywnego wydarzenia skierowanego do pasjonatów sztuki makijażu. Tysiące fanów wizażu wzięło udział w spotkaniach z wybitnymi wizażystami, którzy prezentowali najnowsze trendy i techniki. Spektakularne pokazy na scenie głównej zapewniły moc emocji i niezapomnianych wrażeń.

 

Kolejna edycja targów tuż po wakacjach! Zapraszamy na jesienne 9. Targi BEAUTY FORUM & SPA 22-23 września oraz na 5. Hair Forum 20-21 października! Już dziś zarezerwuj sobie ten termin! Więcej informacji znajdziesz na www.beauty-fairs.com.pl i www.hair-forum.com.pl

Więcej informacji:

Health and Beauty Media Sp. z o.o.

tel. (22) 858 79 55

e-mail: targi@health-and-beauty.com.pl

www.beauty-fairs.com.pl

www.beauty-forum.com.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj