Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Anti-Aging. XVIII Kongres Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych

0
1400

Organizowany raz do roku Kongres Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych jest największym i najważniejszym wydarzeniem w tej dziedzinie medycyny. Lekarze, którzy przyjeżdżają na to spotkanie z kraju i zagranicy, zwracają uwagę na wysoki poziom merytoryczny i organizacyjny, co jest efektem wielomiesięcznych przygotowań i dopracowywania szczegółów. Bardzo bogaty program i precyzyjnie wybrani wykładowcy, będący wybitnymi specjalistami, zapewniają optymalną dawkę najnowszej wiedzy medycznej.

Przy współpracy z European Society for Laser Dermatology, po raz pierwszy w Polsce, przygotowujemy sesję dotyczącą nowoczesnych technologii wykorzystywanych w estetyce lekarskiej. Z danych wynika, że jesteśmy jednym z największych odbiorców laserów w Europie. Zabiegi z wykorzystaniem maszyn i urządzeń można znaleźć w ofercie każdej kliniki w Polsce. Stąd w programie najlepsi eksperci w tej dziedzinie i propozycja współpracy European Society for Laser Dermatology z naszym Stowarzyszeniem.

W sobotnim programie nie może zabraknąć również sesji Master Class. Lekarze w Polsce wykonujący zabiegi estetyczne reprezentują najwyższy poziom wiedzy z tego zakresu i dla nas niezwykle istotne jest zrozumienie korelacji anatomii z procedurami estetycznymi. To właśnie czyni lekarza artystę z lekarza rzemieślnika.

Piątek tradycyjnie jest dniem nowości, które pojawiają się na rynku w naszej branży. Natomiast absolutną nowością będzie w tym dniu sesja, w trakcie której przedstawimy oblicze estetyki lekarskiej pod kątem businessu. W sesji „Lekarz też businessmen” znajdą się wykłady z zakresu ekonomii, prawa, komunikacji.

Należy również podkreślić walory towarzyskie Kongresu, jednoczące środowisko lekarzy zajmujących się estetyką lekarską. W sobotni wieczór 11 marca, zapraszamy wszystkich uczestników Kongresu na Perłową Galę.

W roku 2017 zapraszamy do hotelu Marriott w centrum Warszawy. Przygotowaliśmy szereg niespodzianek, które uświetnią uroczystość wręczenia statuetek Pereł Dermatologii Estetycznej.

Dr Barbara Walkiewicz-Cyrańska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj