Eksplozja barw na targach beautyVISION 2017!

0
1396

W weekend 22-23 kwietnia odbędą się targi dla profesjonalistów z branży kosmetycznej.  BeautyVISION to wydarzenie, na którym znajdziecie nowości, trendy i specjalistyczną wiedzę.

 

Targi beautyVISION połączone z Forum Fryzjerskim LOOK co edycję odwiedza średnio 15 tysięcy uczestników.  Kosmetolodzy, kosmetyczki, stylistki i studenci przyjeżdżają na to wydarzenie, aby zdobyć inspiracje, pogłębić wiedzę, a także zdobyć nagrody w najważniejszych konkursach kosmetycznych w Polsce.

 

Na ekspozycji pojawi się około 250 wystawców, w tym m.in. topowe marki kosmetyków kolorowych, pielęgnacyjnych oraz producenci niezbędnego w salonie sprzętu.

Specjaliści z różnych części kraju będą ze sobą rywalizować w wielu konkursach. Zwycięstwo dla wielu osób jest trampoliną do zyskania popularności i wzniesienia się na wyżyny własnych umiejętności. Uczestnicy targów będą mieli okazję wzięcia udziału w Master of Beauty w kategorii Makijaż Profesjonalny, styliści paznokci zmierzą się podczas Mistrzostw Nails Olympic Show (tym razem konkurs potrwa aż 3 dni), a kosmetyczki wyspecjalizowane w przedłużaniu rzęs powalczą o pierwsze miejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski w tejże konkurencji.

 

Organizatorzy targów beautyVISION przywiązują również wagę do rozbudowanego programu profesjonalnych szkoleń. W przestrzeni Speakers’ Corner odbędą się pokazy najnowszych zabiegów. Osoby chcące pogłębić specjalistyczną wiedzę mogą wziąć udział w Kongresie Salon Kosmetyczny XXI wieku lub Kongresie Podologicznym. Praktyczne doskonalenie swoich umiejętności zapewnią warsztaty podologiczne. Już po raz piąty spotkają się na targach blogerki i vlogerki urodowe w ramach spotkania Blog Beauty Day.

 

Szczegóły: www.beautyvision.mtp.pl

 

LOOK BEAUTY VISION 2016 LOOK BEAUTY VISION 2016

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj