BEAUTY FORUM marzec 2018

0
1838

TARGI 21. Targi BEAUTY FORUM

Przywitaj z nami wiosnę!

Sezon wiosenno-letni zacznie się dopiero za kilka miesięcy, ale już dziś warto zapisać w kalendarzu to wydarzenie – 21 targi BEAUTY FORUM, które odbędą się 3-4 marca 2018 w Centrum Targowo-Kongresowym, w Warszawie.

Targi BEAUTY FORUM od ponad 20 lat łączą doskonałą ofertę wystawienniczą z bogatym merytorycznie programem edukacyjnym i ambitnymi konkurencjami mistrzowskimi.

Każda edycja tej wyjątkowej imprezy dla profesjonalistów to nie tylko coraz większa liczba wystawców i marek oraz kolejne rekordy pod względem frekwencji, ale też niezapomniana atmosfera i nieograniczone możliwości rozwoju. Tu każdy profesjonalista uzyska swobodny dostęp do najświeższych trendów i informacji, zapozna się z nowościami produktowymi i nawiąże ciekawe kontakty biznesowe.

Targi BEAUTY FORUM to unikalna platforma wymiany doświadczeń, królestwo piękna i niezwykle szeroka i różnorodna oferta. Po raz trzeci odbędzie się również THE MAKEUP DAY – największe w Polsce wydarzenie przygotowane dla wszystkich miłośników makijażu, organizowane przez jedyny magazyn makijażowy w Polsce – MAKE-UP trendy.

Nieodłącznym elementem naszych targów jest kompleksowy program edukacyjny. Wykłady merytoryczne Międzynarodowego Kongresu Kosmetycznego to wysoki poziom merytoryczny, ciekawe tematy i najlepsi wykładowcy z kraju i zagranicy.

Moc wrażeń i emocji jak co roku zapewnią wielobarwne mistrzostwa, które zrzeszają ambitnych fachowców różnych dziedzin kosmetyki.

Zmierz się z najlepszymi!

Podczas 21. Targów BEAUTY FORUM odbędą się następujące konkursy i mistrzostwa:

-21. Polskie Mistrzostwa Makijażu

Podczas 21. edycji mistrzostw będzie naprawdę gorąco! A to za sprawą tematu „Miami Beach – Time to party”. Laureatka I miejsca zawalczy o tytuł na International Master’s Award Make-up podczas targów BEAUTY FORUM w Monachium 2018.

-20. Polskie Mistrzostwa Modelowania Paznokci

W niedzielę 4 marca 2018 r. przy stolikach zasiądą uzbrojeni w pilniczki i pędzelki uczestnicy tej niezwykle trudnej konkurencji. Zadanie będzie polegać na wykonaniu stylizacji frencz na jednej dłoni, zaś druga zostanie perfekcyjnie pokryta czerwonym lakierem. Obowiązujące kategorie: ŻEL i AKRYL.

-11. Mistrzostwa NailArt Trophy

W sobotę 3 marca 2018 r. uczestnicy konkurencji wykonają w wybranej kategorii (3D Design lub Zdobnictwo płaskie) fantazyjną stylizację paznokci zgodną z tematem „Tropical Island”. Mistrzostwa są objęte klasyfikacją międzynarodową, laureaci I miejsca w obu kategoriach wezmą udział w mistrzostwach World Cup NailArt w Monachium w październiku 2018 r.!

Na zgłoszenia czekamy do 8 stycznia 2018 r. Formularze zgłoszeniowe są dostępne na www.beauty-fairs.com.pl w zakładce mistrzostwa.

Termin: 3-4 marca 2018

Miejsce: Centrum Targowo-Kongresowe, ul. Marsa 56c, Warszawa

Godziny otwarcia:

3 marca 2018 w godz. 9.00 – 18.00

4 marca 2018 w godz. 9.00 – 17.00

Organizator:

Health and Beauty Media Sp. z o.o.

Tel.: +48 (22) 858 79 55

e-mail: targi@health-and-beauty.com.pl

Informacje: www.beauty-fairs.com.pl, www.beauty-forum.com

   

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj