20. TARGI BEAUTY FORUM 2017 – Piękny jubileusz!

0
2305

20 urodziny targów BEAUTY FORUM dostarczyły niezapomnianych wrażeń wszystkim uczestnikom. Jubileuszowa impreza przyciągnęła tłumy, zapisując się jednocześnie jako rekordowa edycja wiosennych targów BEAUTY FORUM.

TARGI W LICZBACH
Ponad 16 000 profesjonalistów odwiedziło jubileuszowe 20. Targi BEAUTY FORUM. Ofertę i nowości prezentowało ponad 220 wystawców z kraju i ze świata. Blisko 1000 osób wzięło udział w seminariach, a 155 osób uczestniczyło w organizowanych podczas targów konkursach i mistrzostwach. To nasz kolejny rekord!

POSZERZAJĄC HORYZONTY

Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny IFC, Międzynarodowy Kongres Makijażu Permanentnego – atrakcyjna merytorycznie oferta edukacyjna tegorocznych targów, obejmująca 24 tematy, spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Na większość wykładów bilety zostały wyprzedane już w ramach internetowej przedsprzedaży. Po kongresie ambitni seminarzyści zasypywali wykładowców pytaniami – dyskusje w kuluarach trwały jeszcze długo po zakończeniu wystąpień.

EMOCJE, TALENT, SHOW

Na obleganej przez publiczność SCENIE MEETING POINT emocje sięgały zenitu. Wręczenie nagród w konkursie BEAUTY FORUM AWARDS 2017, ceremonie uhonorowania laureatów mistrzostw i konkursów a także najnowsze trendy i osiągnięcia w kosmetyce w formie ciekawych prezentacji firmowych  – to wszystko na wyciągnięcie ręki!

THE MAKEUP DAY

Kolejny już raz odbył się THE MAKE-UP DAY, ekskluzywny event, przygotowany z myślą o wszystkich, dla których makijaż jest największą miłością i pasją. Tysiące fanów wizażu wzięło udział w spotkaniach z najlepszymi wizażystami, zapoznając się z nowościami i aktualnymi trendami w kolorowym królestwie makijażu. Spektakularne pokazy na scenie głównej oraz na scenie charakteryzacji dostarczyły niezapomnianych wrażeń!

MISTRZOWIE NA PODIUM

W trakcie jubileuszowej edycji targów BEAUTY FORUM nie zabrakło emocji związanych z ambitnymi konkurencjami, skierowanymi do profesjonalistów sztuki makijażu podczas 20. Polskich Mistrzostwach Makijażu oraz w dziedzinie stylizacji paznokci na 10. Mistrzostwach NailArt Trophy i 19. Polskich Mistrzostwach Modelowania Paznokci. Uczniowie szkół kosmetycznych mogli spróbować swoich sił podczas 12. Konkursu Młodych Talentów o Puchar BLUE DIAMOND i 5. Konkursu Młodych Talentów o Puchar RED DIAMOND.

Kolejna edycja targów tuż po wakacjach!
Już dziś zapraszamy Was na jesienne targi 8. BEAUTY FORUM & SPA 23-24 września roku oraz na Hair Forum Poland 21-22 października! Już dziś zarezerwuj sobie ten termin! Więcej informacji znajdziesz na www.beauty-fairs.com.pl i www.hair-forum.com.pl.

beauty_forum_2017_relacja_small

2017 Warszawa
2017 Warszawa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj