XVI Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

0
1784

Największe w Europie Środkowej spotkanie ponad tysiąca lekarzy oraz najważniejszych ekspertów branży medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej już po raz 16. odbędzie się w Polsce. To jedyne tego typu wydarzenie, które skupia wybitnych naukowców i praktyków z całego świata w jednym miejscu, stając się unikalną w skali światowej platformą wymiany doświadczeń z obszaru medycyny estetycznej.

KIEDY I GDZIE?

Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, bo to o nim mowa, odbędzie się w dniach 7-9 października 2016 r. w Warszawie. W jego ramach zorganizowane zostaną również III Środkowoeuropejski Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz XI Międzynarodowa Konferencja „Lasery i inne źródła energii w medycynie estetycznej”.  Za organizację powyższych wydarzeń oraz odpowiadają Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej PTL, objęta patronatem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej z siedzibą w Paryżu oraz Międzynarodowego Towarzystwa Medycyny i Chirurgii Laserowej.

DLACZEGO WARTO?

Medycyna estetyczna przez ostatnie 20 lat rozwinęła się bardziej, niż jakakolwiek inna dziedzina medycyny. Dzięki postępom naukowym i technicznym oraz holistycznemu podejściu do ludzkiego ciała i jego potrzeb, dostarcza pacjentom na całym świecie najnowocześniejszych rozwiązań, umożliwiających przeciwdziałanie skutkom starzenia i pielęgnowanie zdrowego stylu życia. Nic więc dziwnego, że Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging zyskał rangę jednego z najważniejszych wydarzeń w swojej dziedzinie w Europie i co roku cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród lekarzy zajmujących się medycyną estetyczną, chirurgią estetyczną, flebologią, dermatologią, medycyną przeciwstarzeniową, ginekologią estetyczną, kosmetologią, medi-spa i ideą dobrostanu psychofizycznego.   Ponadto stanowi on miejsce największej ekspozycji materiałów i sprzętów dla medycyny estetycznej, w której bierze udział około 100 wysoko wyspecjalizowanych firm.

− Zaufanie i dobro pacjenta, to nadrzędny cel każdego lekarza. Dlatego rozwój naukowy i ciągłe poszerzanie wiedzy jest dla nas tak istotne. Wierzę, że Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, to jedno z tych wydarzeń, które co roku umacnia fundamenty medycyny estetycznej. W trakcie szesnastu lat swojej historii stał się stałym punktem w kalendarzu dla każdego lekarza i eksperta, który chce trzymać rękę na pulsie i spotkać się z najlepszymi praktykami w swojej dziedzinie − podkreśla dr Andrzej Ignaciuk, prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA), organizator wydarzenia.

JAKIE ATRAKCJE CZEKAJĄ NA UCZESTNIKÓW?

W tym roku uczestnicy Kongresu będą mieli możliwość wzięcia udziału w licznych wykładach, które będą tłumaczone symultanicznie na język angielski. Ponadto, czekać będzie na nich kilkadziesiąt warsztatów i  pokazów ukierunkowanych na przekazanie w przystępny sposób praktycznej i aktualnej wiedzy. Rozwiane zostaną wszelkie wątpliwości i pytania dotyczące takich obszarów, jak: najskuteczniejsze metody korygowania owalu twarzy, sposoby na niedoskonałości skóry (m.in. przebarwienia, rumień),  ciała (w tym cellulit). Zaproszenie prelegenci otwarcie opowiedzą też o metodach leczenia powikłań związanych z zabiegami estetycznymi.

Na panelach dyskusyjnych poruszane będą zagadnienia związane z laserami i innymi źródłami energii w medycynie estetycznej, usuwaniem oraz transplantacją tłuszczu, flebologią, czy ginekologią estetyczną. Nie zabraknie też krytycznej i szczegółowej oceny coraz bardziej wyrafinowanego sprzętu medycznego.

Wyjątkowo w tym roku organizatorzy, na prośbę uczestników, przygotują również serię kursów przedkongresowych.

Zobacz program XVI Międzynarodowego Kongresu Medycyny Estetycznej i Anti-Aging:

www.icaam.pl

 KTO NAS ODWIEDZI W TYM ROKU?

Jak co roku Kongres stanie się miejscem wymiany doświadczeń dla wielu znanych ekspertów – prelegentów z kraju i z zagranicy (Włochy, Hiszpania, Rosja, Argentyna, Wielka Brytania, Holandia, Ukraina etc.). Swój udział potwierdzili już: Berthold Rzany, Javier Beut, Massimiliano Brambilla, David Griskhyan, Florian Heydecker, Ivano Iozz, Gustavo Leibaschoff, Lugi Mazz, George Oskarbski, Alberto Passi, Andy Pickett  i wielu innych.

XVI edycja Międzynarodowego Kongresu Medycyny Estetycznej i Anti-Aging będzie więc niewątpliwie doskonałą okazją do odnowienia starych i zawarcia nowych znajomości zawodowych, a wszystko to w luksusowych wnętrzach hotelu Hilton, w samym centrum Warszawy, blisko dworca kolejowego i z dogodnym dojazdem na lotnisko.

MIEJSCE
Hotel Hilton, ul. Grzybowska 63, 00-844 Warszawa

TERMIN
7-9 października 2016 r.

ZAPISY:
www.icaam.pl
Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTL
Al. Ujazdowskie 22/2 (domofon 16)
00-478 Warszawa
tel.: +48 22 628 58 21
fax: +48 22 628 93 44
kom: 691 054 696
E-mail: sekretariat@ptmeiaa.pl

MEiAA 2 MEiAA 3 MKMEiAA 1 MEiAA 4

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj