Relacja z targów Beauty Forum

0
1832

Weekend pełen piękna

5-6 marca 2016 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie odbyły się 19. Targi BEAUTY FORUM 2015. Przez dwa dni profesjonaliści branży beauty mogli w pełni oddać się swojej pasji. Najnowsze technologie, niezliczona ilość innowacyjnych produktów, bogata oferta kongresowa i warsztatowa, oraz pasjonujące mistrzostwa i konkursy. Wszystko to na wyciągnięcie ręki!

Z radością informujemy, iż odnotowaliśmy ok. 21% wzrost liczby odwiedzających osiągając liczbę ponad 14 000 profesjonalistów, którzy zdecydowali się odwiedzić to wyjątkowe wydarzenie. Na powierzchni 10 000 m2 – co stanowi ok. 8% wzrost w stosunku do roku 2015 – swoją ofertę i nowości prezentowało blisko 260 wystawców z kraju i ze świata. Blisko 1000 osób zdecydowało się na udział w naszych seminariach i warsztatach, a 144 osoby spróbowały swoich sił w organizowanych podczas targów konkursach i mistrzostwach. Była to iście rekordowa edycja!

STAWIAMY NA WIEDZĘ!
Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny IFC, Międzynarodowy Kongres Makijażu Permanentnego oraz warsztaty z zakresu stylizacji paznokci  – oferta edukacyjna tegorocznych targów, obejmująca 26 propozycji, spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Na część seminariów bilety zostały wyprzedane już w ramach przedsprzedaży. Uczestnicy chwalili wybór w tematów, wysoki poziom merytoryczny wykładów oraz wiedzę i doświadczenie naszych prelegentów.

SCENA MEETING POINT

Tu można było poczuć emocje związane z rozstrzygnięciem i uhonorowaniem laureatów mistrzostw i konkursów. Dużym zainteresowaniem cieszyły się też pokazy firmowe wystawców oraz ceremonia wręczenia nagród BEAUTY PREMIUM 2016.

THE MAKEUP DAY na targach BEAUTY FORUM 2016

Premierowy THE MAKE-UP DAY, wydarzenie przygotowane z myślą o wszystkich miłośnikach makijażu okazało się strzałem w dziesiątkę. Tysiące pasjonatów wizażu wzięło udział w spotkaniach z najlepszymi wizażystami, zapoznając się z nowościami i aktualnymi trendami w kolorowym królestwie makijażu.

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH

Podczas 19. edycji targów BEAUTY FORUM nie zabrakło emocji związanych z ambitnymi konkurencjami, skierowanymi zarówno do profesjonalistów, jak także kształcących się jeszcze uczniów. Laureaci I miejsc będą reprezentować nasz kraj w kwalifikacjach międzynarodowych podczas targów BEAUTY FORUM w Monachium w ramach konkursu European Masters’ Award Nail-Design.

Kolejna edycja targów tuż po wakacjach!
Już dziś zapraszamy Was na jesienne targi 7. BEAUTY FORUM & SPA i 3. Hair Forum Poland, które odbędą się 24-25 września 2016 roku! Już dziś zarezerwuj sobie ten termin! Więcej informacji znajdziesz na www.beauty-fairs.com.pl i www.hair-forum.com.pl.

DSC_2682 _DSC1079

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj