Ogólnopolska konferencja naukowa pt.: „Potencjał trychologii w branży Spa & Beauty”

0
1356

WSIiZW imieniu społeczności akademickiej Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką trychologii do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej pt. „Potencjał trychologii w branży Spa & Beauty”, która odbędzie się dnia 8 czerwca b. r. w siedzibie Wyższej Szkoły Inżynierii w Warszawie (ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 18)

Konferencja ma na celu zaprezentowanie kosmetologiczego, estetycznego oraz medycznego aspektu trychologii. Celem przedsięwzięcia jest wymiana doświadczeń pomiędzy przedstawicielami instytucji edukacyjnych i specjalistycznych, działających na terenie naszego kraju, jednocześnie stwarzając interdyscyplinarną przestrzeń wymiany myśli i poglądów.

Wśród prelegentów będziemy gościć specjalistów m. in. z zakresu kosmetologii, dermatologii, laseroterapii, mezoterapii, karboksyterapii, pielęgnacji i stylizacji włosów

Organizatorzy pragną pogłębić problematykę konferencji poprzez organizację Strefy Profilaktyczo-Konsultacyjnej, w której uczestnicy będą mogli skorzystać m. in. z porad specjalistów.

>> Pobierz program konferencji <<

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj