Międzynarodowe Sympozjum Medycyny Estetycznej w Katowicach

0
1305

Cel i tematyka

Celem Sympozjum jest stworzenie możliwości pogłębienia i poszerzenia wiedzy z zakresu medycyny estetycznej oraz umożliwienie wymiany doświadczeń w środowisku lekarzy specjalistów. Podczas Sympozjum prezentowane będą wyniki badań, co pozwoli jego uczestnikom być na bieżąco z ostatnimi osiągnięciami zarówno medycyny estetycznej, jak i przeciwstarzeniowej.

To dwudniowe wydarzenie stwarza Państwu wyjątkową szansę na spotkanie z najlepszymi polskimi i zagranicznymi ekspertami w branży, stając się platformą do nawiązania kontaktów z praktykami i naukowcami tej dynamicznie rozwijającej się gałęzi.

Tematyka Sympozjum została precyzyjnie i starannie przygotowana przez nasz komitet ekspercki. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych prelegentów możemy zapewnić Państwu wysoki poziom merytoryczny i zaprezentować zarówno zagadnienia teoretyczne, wyniki najnowszych badań naukowych jak i aspekt praktyczny – stosowane metody, terapie i techniki zabiegowe. Eksperci podzielą się również na forum Sympozjum swoim doświadczeniem i przeprowadzą studia przypadków.

Towarzysząca sympozjum ekspozycja firm działających w branży medycyny estetycznej i obszarach pokrewnych stanowi doskonałą okazję do poznania najnowszych produktów i usług potrzebnych w codziennej praktyce lekarskiej.

Adresaci Sympozjum

Ukierunkowanie Sympozjum na aktualne i innowacyjne zagadnienia medycyny estetycznej oraz uczestnictwo zagranicznych ekspertów – pionierów medycyny i chirurgii estetycznej powoduje, iż potencjalne grono odbiorców jest szerokie i nabiera charakteru nie tylko ogólnopolskiego lecz również międzynarodowego.

W pierwszej kolejności Sympozjum skierowane jest do lekarzy i lekarzy dentystów zajmujących się medycyną estetyczną, chirurgią estetyczną i plastyczną, dermatologią, medycyną przeciwstarzeniową (anti-aging), flebologią, kosmetologią, ginekologią estetyczną, medispa i zagadnieniem dobrostanu psychofizycznego oraz tych z Państwa, którzy chcą poszerzyć swoją dotychczasową praktykę lekarską o nowe obszary.

Ponadto, uczestnictwo otwarte jest również dla studentów medycyny i stomatologii, którzy swoją przyszłość zawodową łączą z szeroko rozumianą branżą medycyny estetycznej, jak również dla przedstawicieli firm działających w branży medycyny estetycznej, chcących poznać najnowsze trendy oraz innych zainteresowanych.

Dlaczego warto wziąć udział?

  • Sympozjum charakteryzuje praktyczne podejście do podejmowanych zagadnień
  • Wszystkie prezentowane techniki będą przedstawiane i omawiane na podstawie konkretnych przypadków klinicznych i opatrzone materiałami video
  • Sympozjum będzie miało charakter interaktywny na wzór tzw. okrągłego stołu, przy którym eksperci będą odpowiadali na pytania wrzucane podczas całego sympozjum do specjalnie przygotowanej urny. Pytania mogą być anonimowe
  • Przedstawionych zostanie wiele nowych produktów i protokołów
  • Uczestnicy otrzymają rabaty na zakup produktów
  • Ponadto przewidujemy wykład z zakresu pozyskiwania środków unijnych dla gabinetów medycyny estetycznej oraz obecność ekspertów z tego zakresu, u których będzie można dokonać bezpłatnych konsultacji w czasie obu dni trwania sympozjum
  • Atrakcyjna opłata rejestracyjna oraz uroczysty bankiet w cenie
  • Idealne miejsce do pozyskania kontaktów
  • Miejsce konferencji – ścisłe centrum Katowic (Rynek)
  • Specjalna baza hoteli z promocyjnymi cenami dla uczestników Sympozjum

Ponadto, podczas Sympozjum do zdobycia vouchery na weekend w luksusowym hotelu SPA Medical Dwór Elizy lub ze zniżką na studiapodyplomowe na kierunku Medycyna Estetyczna dla Lekarzy!

Do zdobycia dla uczestników Sympozjum od firmy „Fenice Sp. z o.o. – Medycyna Estetyczna” 5 urządzeń do mikronakłuwania skóry (stosowane w terapiach łączonych).

Miejsce

Sympozjum oraz sobotni bankiet uroczysty odbędą się w centrum Katowic, w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego – Rynek 10, Katowice. (mapa dojazdu)

 

Więcej na stronie: http://www.gwsh.pl/sympozjum/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj