Targi Salon Wiosna 2015 Pro Expert

0
1322

Już w lutym 2015r. odbędą się przełomowe targi branży kosmetycznej. Czym się wyróżnimy?

Co nowego dla Odwiedzających?

Część kongresowa targów jest realizowana pod hasłem „Profesjonalizm w praktyce”. Co się kryje pod hasłem?

Prawdziwe umiejętności

Wykłady dla setek osób? To nie dla Was. Zamiast słuchać pobieżnych i krótkich wykładów, warto poświęcić swój czas na zdobywanie realnych umiejętności potwierdzonych profesjonalnymi certyfikatami. Wszystkie prelekcje, na które otrzymacie dostęp, będą się odbywały w niewielkich grupach z możliwością aktywnego uczestnictwa.

Lepsza organizacja

Wielofunkcyjne identyfikatory, wyraźnie oznakowane sektory, mapa zakupów – to tylko niektóre elementy, z których jesteśmy dumni. Dzięki nowoczesnej i sprawnej organizacji wykorzystacie efektywnie każdą minutę spędzoną na Salonie Wiosna Pro Expert.

Festiwal filmów kosmetycznych

Zapewne nieraz, w celu przypomnienia lub zapoznania się z nowym zabiegiem, przeglądaliście znane serwisy oferujące dostęp do nagrań video. Negatywną stroną tego typu nagrań jest brak dokładnych danych odnośnie procedury kosmetycznej. Dlatego jako pierwsi wprowadzimy możliwość obejrzenia profesjonalnych filmów dotyczących zabiegów z zakresu kosmetologii leczniczej i pielęgnacyjnej.

Platforma szkoleniowa

Salon Wiosna Pro Expert z myślą o Was utworzy kameralne, odpowiednio przystosowane wnętrza do aktywnego udziału w szkoleniu. Po ukończeniu każdego szkolenia uczestnicy otrzymają  międzynarodowy certyfikat.

Tylko profesjonalne firmy branży kosmetycznej

Przede wszystkim selekcja. Salon Wiosna Pro Expert odwiedzą tylko i wyłącznie firmy związane z profesjonalną branżą kosmetyczną.

Co nowego dla Wystawców?

Przez ostatni rok byliśmy z Wami na większości imprez branżowych. Wielokrotnie mówiliście o elementach, które wymagają zmiany. W efekcie Waszych oczekiwań i naszych pomysłów utworzyliśmy dla Was doskonałe warunki bytowe. Tworzymy targi przyjazne wystawcom.

Na co możecie liczyć?

Odpowiednia grupa docelowa

To prawda! Nie ma mowy o przypadkowych osobach. Uruchamiając wszystkie kanały informacyjne pozyskamy Twoich potencjalnych klientów.

Lepsza organizacja dla wystawców

Przejścia bez kolejek, ekspresowa rejestracja, obsługa na stoiskach, dzięki czemu uzyskujecie większą ilość czasu.

Sale VIP

Z myślą o zainteresowanych wystawcach, zostaną  utworzone tzw. VIP – roomy, w których wystawcy będą mogli przeprowadzać własne szkolenia i warsztaty lub spotykać się w celach biznesowych.

Skuteczny marketing wizualny

Doskonale wiemy, że chcecie zachęcić jak największą liczbę osób do odwiedzenia Waszego stoiska, dlatego możecie liczyć na rozbudowaną ofertę reklamową w hali i na zewnątrz budynku.

 Warunki bytowe

Wyłącznie dla Was zostanie przygotowany ekspresowy catering. Dodatkowo możecie liczyć na herbatę, kawę i wodę dostarczane bezpośrednio na stoisko.

Partnerzy targów

Firmy, które chcą zaistnieć na Salonie w szerszym wymiarze zapraszamy do współpracy na zasadzie Partnerstwa, co pozwoli osiągnąć wspólne dodatkowe korzyści.

 Bankiet

Będzie się działo!

 

Salon Wiosna Pro Expert  to targi przyjazne Wystawcom, a do tego jedyne z częścią edukacyjną o wymiarze praktycznym. Chcemy budować jej prestiż i wysoki poziom merytoryczny w oparciu o najlepsze firmy branżowe.

Zapraszamy – niech Salon Wiosna Pro Expert będzie naszym corocznym wspólnym Świętem!

Wszelkie dodatkowe informacje dla Wystawców pod adresem:

maksymilian@salon-wiosna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj