Jesienna edycja ESTHETIC SHOW 2015

0
1474

Nowości, edukacja i wiedza, warsztaty, konkursy i mistrzostwa. Tak najkrócej można podsumować jesienną edycję targów ESTHETIC SHOW 2015. Przez dwa dni (28-29 listopada) warszawskie centrum EXPO XXI, jak w soczewce skupiło wszystko, co dziś jest i „jutro” będzie najważniejsze w kosmetologii, medycynie estetycznej i biznesie beauty.

Jesienną edycję ESTHETIC SHOW należy uznać za prawdziwie udaną. Jako główne jej atuty zarówno odwiedzający, jak i wystawcy uznali bogaty program wydarzeń i inicjatyw towarzyszących, jak też interesującą ofertę wystawienniczą adresowaną stricte do profesjonalistów branży beauty. Odwiedzający podkreślali szczególnie wysoką atrakcyjność i poziom merytoryczny konferencji, warsztatów czy konkursów. Nie bez znaczenia było też to, że ich tematyka dotyczyła najistotniejszych trendów i najmodniejszych dziś kierunków rozwoju usług beauty i medycyny estetycznej oraz wizażu.

Konferencja – wiedza i praktyka w jednym

Podobnie jak w poprzednich edycjach ESTHETIC SHOW, tak i tym razem bardzo dużym zainteresowaniem odwiedzających targi cieszyła się towarzysząca im konferencja. Jej program (łącznie 10 praktycznych wykładów) poświęcony był najistotniejszym z punktu widzenia współczesnego rynku zagadnieniom w kosmetologii, medycynie estetycznej i zarządzaniu biznesem beauty. Przez dwa dni prelegenci – uznane w swoich dziedzinach autorytety – przybliżali tajniki najnowszych trendów w szeroko rozumianej branży beauty w poszczególnych blokach tematycznych.

Rozwiązania biznesowe: Kalina Ben Sira, Marta Fiłoń, Izabela Makosz, Michał Kowalski, Anna Maciaszek,

Kosmetologia: dr n. med. Irena Walecka, Joanna Klonowska, Marta Furdyna

Medycyna Estetyczna: dr n. med. Beata Sterlińska-Tulimowska, dr n. med. Joanna Czuwara.

 

Dużym zainteresowaniem cieszyła się nowa inicjatywa konferencyjna – certyfikat potwierdzający uczestnictwo w poszczególnych wykładach.

Czytaj więcej o konferencji jej tamatych i prelegentach>>

Najbardziej prestiżowy konkurs wizażu w Polsce

Tradycją programu targów ESTHETIC SHOW są też Mistrzostwa Makijażu Make-up

dla profesjonalistów. To najbardziej prestiżowy konkurs wizażu w Polsce. Laureatka głównej nagrody będzie reprezentować nasz kraj w Finale International Make-Up Championships organizowanych podczas targów BEAUTY DUESSELDORF. W tym roku tematem mistrzostw był ekscentryczny i nasycony meksykańską kolorystyką wizerunek Fridy Kahlo.

ZDJĘCIE 1

Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Hybrid Show

Nowością tej edycji ESTHETIC SHOW były Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Hybrid Show. Konkurs zorganizowany na naszym profilu facebook spotkał się z dużym zainteresowaniem stylistek z całego kraju. Spośród wszystkich nadesłanych prac do finału przeszło 8 stylizacji, które uzyskały najwięcej polubień.

ZDJĘCIE 2

Certyfikowane warsztaty

Podsumowanie jesiennej edycji targów ESTHETIC SHOW nie mogłoby się obejść bez bardzo istotnej ich części jaką są certyfikowane warsztaty. To zamknięte praktyczne zajęcia ukierunkowane głównie na nabycie praktycznych umiejętności lub podniesienie kwalifikacji w wybranych dziedzinach wyznaczonych tematem warsztatów. Na program warsztatów jesiennej edycji złożyły się trzy tematy:

– Makijaż permanentny brwi metodą hybrydową, prowadząca Żaneta Stanisławska

– Certyfikowane warsztaty podologiczne (4 panele tematyczne)

– New look. new style – rozwiązania stylistyczne doboru opraw okularów, prowadzący Olaf Tabaczyński

Czytaj więcej o warsztatach ich tamatyce i wykładowcach>>

 

ESTHETIC SHOW wiosna 2016

Sukces jesiennej edycji targów to nie tylko satysfakcja, ale przede wszystkim wyzwanie – mobilizacja do tego, aby kolejna edycja targów ESTHETIC SHOW wiosna 2016 była jeszcze atrakcyjniejsza. Do zobaczenia.

Zapraszamy do lektury relacji targów  http://estheticshow.pl/jesienna-edycja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj