ESTHETIC SHOW – weekend wiedzy i praktyki

0
1238

W weekend 23-24 maja 2015 w Warszawie odbyła się druga edycja Międzynarodowych Targów Kosmetyki, Beauty i Spa ESTHETIC SHOW. Wydarzenie to zgromadziło profesjonalistów branży usług beauty z całej Polski, którzy przyjechali tu zainteresowani najnowszymi trendami, wiedzą i możliwością zdobycia praktycznych umiejętności. 

Wiosenna edycja ESTHETIC SHOW to prawdziwe know-how branżowych trendów. Odwiedzający event mieli okazję zapoznać się z nowościami i prezentacjami firmowymi, uczestniczyć w atrakcyjnych mistrzostwach i pokazach na targowej scenie głównej oraz wybierać spośród 20 praktycznych wykładów z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej i biznesu beauty. Wykłady prowadzili znamienici prelegenci, dzięki którym konferencje cieszyły się wielką popularnością, gromadząc pełne sale profesjonalistów, chcących wciąż poszerzać swoją wiedzę. Uczestnicy tłumnie przybyli na wykład Kaliny Ben Siry, prezes sieci klinik La Perla, gospodyni programu „Beauty Inspektor”, a także na wystąpienie Marty Fiłoń – popularnej trenerki biznesu spa&beauty, która przedstawiła receptę na zwiększenie sprzedaży w gabinecie beauty. Wśród wykładów poświęconych kosmetologii i medycynie estetycznej największym zainteresowaniem cieszyły się takie tamaty jak: „Prawdy i mity o peelingach chemicznych” (dr Katarzyna Łukowska), wpływ chorób na bezpieczeństwo zabiegów estetycznych (dr Piotr Niedziałkowski) i Komórki macierzyste w kosmetologii  (mgr Monika Krzyżostan).

Nowością tegorocznej edycji był blok certyfikowanych warsztatów – ESTHETIC WORKSHOP. Wśród nich odbyły się warsztaty makijażu mineralnego, szkolenie z zastosowania barw z analizy kolorystycznej w makijażu oraz certyfikowane warsztaty dla kosmetyczek i kosmetologów z zakresu mezoterapii mikroigłowej. Warsztay cieszyły się znacznym zainteresowaniem, a ich prowadzący przygotowali też wiele wartości dodanych i atrakcyjnych niespodzianek.

Kolorowe szaleństwo i dawka prawdziwych emocji czekała zaś na odwiedzających na scenie głównej Po raz drugi  odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Makijażu. Tegoroczna edycja przebiegała pod hasłem „W rytmie samby”. Dziewięć finalistek zaprezentowało pełne koloru i radości stylizacje, które poddane zostały ocenie jury w składzie: Wioletta Wypijewska-Stępień, Olaf Tabaczyński oraz Katarzyna Śnieżko.  Po burzliwych naradach, decyzja została podjęta: zwyciężczynią drugich mistrzostw makijażu została Ewa Sala, która pokazała najpiękniejszy makijaż i stylizację zbliżoną do hasła przewodniego imprezy.

W niedziele 8 finalistek zmierzyło się w Ogólnopolskich Mistrzostwach Przedłużania Rzęs. Na wykonanie zadania uczestniczki miały 2 godziny. W konkursie mogły wziąć udział zarówno stylistki posiadające certyfikat  jak i osoby zawodowo związane ze stylizacją rzęs. Konkurs miał na celu wyłonienie i promowanie najlepsze stylistki w dziedzinie przedłużania rzęs w Polsce. I tu nie obyło się bez trudnych i gorących narad, mających wyłonić zwyciężczynię. 3 miejsce zdobyła Aleksandra Sieradzka, 2 miejsce przypadło Blanka Stybak, a zwycięską statuetkę odebrała Anna Zielińska.

Wiosenna edycja targów ESTHETIC SHOW to był prawdziwy weekend pełen wiedzy i praktyki dla profesjonalistów beauty i spa.

Partnerem II edycji Międzynarodowych Targów Kosmetyki, Beauty i Spa Esthetic Show była firma RoyxPro.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj