Targi Beauty Days w Lublinie

0
2232

duze logo_beauty

W dniach 22-23 marca 2014 roku w Targach Lublin odbędzie się premierowa edycja Targów Beauty Days 2014 fryzjerstwo i kosmetyka. Targi Lublin staną się na dwa dni miejscem prezentacji najnowszych trendów z branży. Pokazy innowacyjnych zabiegów, najświeższe nowinki i porady ekspertów przeplatać się będą ze zmaganiami konkursowymi.

 

Beauty Days 2014 fryzjerstwo i kosmetyka to wydarzenie skierowane przede wszystkim do specjalistów z branży fryzjersko-kosmetycznej, a także osób zainteresowanych najnowszymi trendami w kosmetyce, makijażu, czy stylizacji włosów.

Podczas Targów Bauty Days wystawcy zaprezentują szeroki wachlarz produktów i usług m.in. profesjonalne kosmetyki oraz urządzenia przeznaczone do gabinetów medycyny estetycznej, gabinetów kosmetycznych, , salonów SPA&Wellness, a także do użytku domowego. Jest to doskonała okazja do zapoznania się z ofertami z całej Polski. To także czas na spotkania biznesowe z nowymi partnerami, wymianę doświadczeń i poznanie opinii ekspertów.

Na zwiedzających czeka mnóstwo atrakcji. Po raz pierwszy w Lublinie, tylko na Targach Beauty Days, odbędzie się Gala Miss Polski Lubelszczyzny. Targom towarzyszyć będą również Mistrzostwa Fryzjerstwa Damskiego i Męskiego oraz Mistrzostwa Makijażu Profesjonalnego.

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE:

22 marca (sobota)

IV Mistrzostwa Makijażu Profesjonalnego

Podczas tegorocznych Targów Beauty Days odbędą się IV Mistrzostwa Makijażu Profesjonalnego w Lublinie organizowane przez Aesthetic Centrum Kreowania Wizerunku. Tematem tej edycji Mistrzostw będzie BOTANIQUE Rock. W drodze eliminacji wyłonionych zostanie 10 finalistek, które będą się starać o tytuł najlepszej.

Gala Miss Polski Lubelszczyzny

22 marca w godz. 18:00-21:00 podczas Beauty Days odbędzie się Finałowa Gala Miss Polski Lubelszczyzny. Wybory stanowią eliminację do najbardziej prestiżowego konkursu z branży w kraju – Miss Polski. Dbając o wysoką jakość wydarzenia organizatorzy zaangażowali w projekt najlepszych w swoich branżach. Ponadto przygotowywany jest unikalny scenariusz, który zakłada tworzenie muzyki do poszczególnych prezentacji na żywo podczas występu, częściową improwizację układów na scenie i wiele innych niespodzianek.

23 marca (niedziela)

 

Mistrzostwa Fryzjerstwa Damskiego i Męskiego

Mistrzostwa Fryzjerstwa Damskiego i Męskiego w Lublinie odbędą się już po raz siedemnasty. Organizatorami Mistrzostw są: Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie oraz Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości im. Jana Kilińskiego w Lublinie. W ramach zmagań konkursowych uczniowie wykonają fryzurę dzienną oraz fryzurę wieczorową. Zawodników oceniać będzie jury złożone z sędziów kadry narodowej fryzjerstwa polskiego.

 

Szczegółowe informacje: www.beautydays.targi.lublin.pl

BEAUTY DAYS 2014:

22 marca (sobota) godz. 12:00-21:00

23 marca (niedziela) godz. 10:00-17:00

MIEJSCE:

Targi Lublin S.A.

ul. Dworcowa 11, Lublin

 

KONTAKT:

Project Manager Targów Beauty Days 2014:

Magdalena Kowalczuk

tel.: (81) 458 15 37, (81) 458 15 11,

e-mail: m.kowalczuk@targi.lublin.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj