Ogólnopolski Kongres Kosmetyczny Beauty Project

0
1257

Zaproszenie na Ogólnopolski Kongres Kosmetyczny Beauty Project

General Beauty Project ma zaszczyt zaprosić wszystkie kosmetyczki,  kosmetologów oraz uczniów i studentów  kierunków kosmetycznych do udziału w Ogólnopolskim Kongresie Kosmetycznym Beauty Project, który odbędzie się w dniach:

15-16 lutego 2014 r. w Hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie
22-23 lutego 2014 r. w Hotelu Campanilo we Wrocławiu

Kongres podzielony jest na trzy bloki tematyczne:
– kosmetykę pielęgnacyjną
– podologię
– marketing dla branży kosmetycznej

Wybitni specjaliści przekazywać będą wiedzę w dwóch salach mieszczących każda po 200 osób. Tematyka wykładów stworzona została w oparciu o najnowsze trendy w kosmetyce – będziecie mogli usłyszeć m.in. dr n. med. Danutę Nowicką w temacie „Diagnostyka skóry w gabinecie kosmetycznym”, wspaniałe pokazy połączone z wykładem o najnowszych technikach odmładzania i mikrochirurgii w gabinecie kosmetycznym poprowadzone przez Panią Dagmarę Sulewską z firmy Abacosun oraz zgraną ekipę wybitnej dyplomowanej podolog z Niemiec Pani Magdaleny Hafezi-Chojeckiej, która zdradzać będzie Państwu tajniki podologii. Każdy uczestnik otrzyma Certyfikat uczestnictwa oraz prezenty przygotowane przez Sponsorów Kongresu, m.in. przez firmę Strefa Spa.

Zapisy oraz sprzedaż biletów trwają do 10 lutego dla Rzeszowa, do 17 lutego dla Wrocławia. Po tym terminie cena biletów wzrośnie o 30%.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj