Ogólnopolski Kongres Kosmetyczny „Beauty Project” 23-24 listopada 2013 r. Hotel ORBIS Wrocław

0
1378

23-24 listopada 2013 r. w Hotelu ORBIS Wrocław odbędzie się pierwsza edycja Ogólnopolskiego Kongresu Kosmetycznego „Beauty Project”. Jest to najważniejsze wydarzenie branży kosmetyki profesjonalnej na Dolnym Śląsku i dołożymy wszelkich starań, by stało się ono najważniejszym wydarzeniem w Polsce.

Podczas Kongresu prezentowane będą najnowsze trendy z zakresu pielęgnacji ciała, twarzy, podologii oraz makijażu permanentnego . Najlepsi specjaliści – eksperci branży kosmetyki profesjonalnej i medycyny estetycznej przekazywać będą wiedzę w dwóch salach, w których równolegle odbywać się będą wykłady w godz. 10:00 – 17:00. Usłyszeć będziemy mogli m.in. Dianę Kosarewę – która podzieli się z Państwem wiedzą na temat stymulacji kolagenu młodości, kuracji anti-age w trzech krokach oraz o terapii skory alergicznej z trądzikiem różowatym, dr Piotra Niedziałkowskiego, który opowie Państwu o mezoterapiii – kontrowersyjnym zabiegu w medycynie estetycznej i o tym, jak założyć gabinet medycyny estetycznej – zasady współpracy z lekarzem, mecenas Annę Płatkowską, która przybliży Państwu temat ochrony zawodów medycznych – prawne aspekty w ciało w zabiegach estetycznych, czyli jak chronić siebie i swój gabinet, oraz uznaną w Polsce i za granicą specjalistkę z dziedziny makijażu permanentnego Bożenę Bartkowiak w temacie „Trudne przypadki mikropigmentacji”.

Bardzo ważną tematykę przekazywać będzie Państwu Centrum Podologiczne na Zdrowiu, które objęło honorowym patronatem blok poświęcony podologii. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę przeprowadzą szereg wykładów i pokazów, jak dbać o stopy klientów/pacjentów. Szczególnym gościem będzie Pani Magdalena Hofezi-Chojecka, właścicielka Centrum Podologicznego na Zdrowiu, dyplomowany podolog z Niemiec.

Firma Anna Lotan przygotowała dla Państwa niespodzianki, których losowanie odbędzie się zarówno pierwszego jak i drugiego dnia Kongresu, na każdej przerwie między wykładami. Dla najbardziej wytrwałych uczestników Kongresu wspaniałe prezenty przygotowało czasopismo kosmetyczne Cabines, a będą to płyty z muzyką relaksacyjną.

Każdy uczestnik otrzyma Dyplom Uczestnictwa w I Ogólnopolskim Kongresie Kosmetycznym „Beauty Project” oraz niespodzianki ufundowane przez General Beauty Project i sponsorów Kongresu.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa! Zapisy wyłącznie na stronie internetowej: www.beauty-project.pl. Liczba miejsc ograniczona!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj