Konferencja Kosmetologiczna na IV Targach Uroda i Estetyka

0
1332

W dniach 20 – 21 października 2012 r. Międzynarodowe Targi Łódzkie zapraszają do Łodzi na czwartą edycję targów kosmetycznych URODA i ESTETYKA. W tym roku odbędą się one w nowym Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym MTŁ przy al. Politechniki 2. Targi skierowane są do dwóch grup odbiorców – profesjonalistów i klientów indywidualnych. Swoja ofertę zaprezentuje w Łodzi 80 wystawców – producentów i dystrybutorów prezentujących różne branże związane z kosmetyką, kosmetologią i spa.

Wystawcy

Na targach zaprezentowane zostaną m.in. kosmetyki profesjonalne i detaliczne do pielęgnacji twarzy i ciała, kosmetyki kolorowe, kosmetyki do pielęgnacji i koloryzacji włosów i paznokci, kosmetyki do pielęgnacji stóp, biokosmetyki, sprzęt i akcesoria do salonów i gabinetów kosmetycznych, medycyny estetycznej i SPA. Pokażą je producenci i dystrybutorzy najlepszych marek z całej Polski, a także z zagranicy. Na targach poznać będzie można także ofertę salonów i gabinetów kosmetycznych i medycyny estetycznej oraz szkół i ośrodków szkoleniowych.

Konferencja Kosmetologiczna

Po raz kolejny targom towarzyszyć będzie konferencja kosmetologiczna, której organizatorem jest Społeczna Akademia Nauk. W skład jej komitetu naukowego weszli: prof. dr hab. Ryszard Glinka, prof. dr hab. Roman Patora, prof. dr hab. Halina Zaporowska, prof. dr hab. Elżbieta Budzisz, prof. dr hab. Helena Rotsztajn, prof. dr hab. Anna Zalewska-Janowska, dr hab. prof. Bogusław Antoszewski, dr  Marzena Glinka, mgr Zenon Ziaja, mgr Mieczysław Wośko. Tematyka sesji koncentrować się będzie wokół dwóch wiodących zagadnień: ,,Rośliny pielęgnujące naszą urodę” oraz „ Wpływ suplementów diety na korektę defektów sylwetki.”

Ogólnopolskie Mistrzostwa Makijażu Kreatywnego o Nagrodę Szklanej Róży        

Tradycyjnie drugiego dnia targów odbywają się mistrzostwa makijażu, ich tegoroczny temat brzmi „Sztuka surrealizmu i oniryzmu w makijażu i stylizacji – inspiracje obrazami burzącymi logiczny porządek rzeczywistości”. Goście targów mogą „na żywo” obserwować jak powstają kreacje finalistów. W tym roku Mistrzostwom towarzyszyć będzie wystawa retrospektywna, prezentująca najlepsze kreacje z 5 lat trwania konkursu.

Spotkanie z Olgą Bończyk – ambasadorką akcji „Zdrowy nawyk – zdrowe piersi”

Podczas Targów Uroda i Estetyka aktywnie promujemy profilaktykę raka – to jedna z tych Chorzów, w których szybkość diagnozy jest decydująca dla procesów leczenia. Ambasadorka akcji „Zdrowy nawyk – zdrowe piersi” – aktorka Olga Bończyk. Gabinet kosmetyczny, Spa czy medycyny estetycznej, odgrywa bardzo ważną rolę w życiu kobiet. Kosmetyczka, wizażystka często staje się również naszą dobrą przyjaciółką, z którą omawiamy nasze troski czy plany wprowadzania zmian w zakresie urody i zdrowia. Dlatego akcja profilaktyki raka piersi „Zdrowy Nawyk-Zdrowe Piersi” jest prowadzona w zaciszu gabinetu kosmetycznego, gdzie kobieta kobiecie przypomina o potrzebie samobadania i obserwowania swoich piersi. Wcześnie wykryte zmiany są całkowicie wyleczalne, chodzi o to, żeby je szybko zdiagnozować i cieszyć się dalej życiem. Przez dwa dni targów zainteresowane panie będą mogły wykonać badania mammograficzne w nowoczesnym mammobusie.

 Szczegółowe informacje na www.urodaestetyka.pl 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Proszę podać swoje imię tutaj