estGen | inżynieria tkankowa®

  0
  1010

  Polska marka terapeutyczna stworzona przez Katarzynę Nozderko, kosmetyczkę, kosmetologa, szkoleniowca, autorkę indywidualnych metod niwelowania blizn na twarzy i ciele, zwolenniczkę holistycznej koncepcji pracy, propagatorkę idei zdrowej skóry.

  estGen jest producentem inteligentnych preparatów biostymulujących procesy regeneracyjne skóry. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych składników aktywnych – firma została uznana w branży za jedną z najskuteczniejszych marek przeznaczonych do cery problematycznej.

  Preparaty estGen osiągają wysoką skuteczność na wielu poziomach zabiegowych – począwszy od procesów starzenia czy kontroli stanu zapalnego po prawidłowe funkcjonowanie skóry w obszarze ekosystemu. Najwyższa staranność w doborze składników i bezpieczeństwo ich stosowania sprawiły, że preparaty estGen noszą także miano onkokosmetyków wspomagających system immunologiczny skóry u pacjentów w trakcie terapii onkologicznej.

  estGen jest także pomysłodawcą specjalistycznych procedur zabiegowych, organizatorem autorskich szkoleń kosmetycznych, a także twórcą sieci Gabinetów Partnerskich Terapii Blizn, które mają na swoim koncie udokumentowane efekty w zaawansowanym niwelowaniu blizn na twarzy i ciele.

   estgen.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
       
   
  Proszę podać swoje imię tutaj