Chantarelle Laboratory Derm Aesthetics

  0
  936

  BOGATA OFERTA CHANTARELLE

  • gabinetowe zabiegi firmowe oraz dermokosmetyki do pielęgnacji domowej
  • peelingi chemiczne dla kosmetologów i lekarzy, także laserowe peelingi fotodynamiczne PDT
  • nieinwazyjne urządzenia laserowe LLLT

  IDEALNA ALTERNATYWA TERAPII MEDYCZNYCH

  Eksperci CHANTARELLE opracowują zabiegi i urządzenia tak, by osiągnąć maksymalną długotrwałą skuteczność oraz natychmiastowy efekt już od pierwszej aplikacji, zgodnie z coraz wyższymi oczekiwaniami Klienta. Zabiegi są komfortowe, bezbolesne, nieinwazyjne i skuteczne – to idealna alternatywa terapii medycznych.

  MISJA BIOTECHNOLOGIA I NATURA DZIĘKI NAUCE

  Receptury preparatów opierają się na najnowszych osiągnięciach biotechnologii i farmacji oraz cennych składnikach pochodzących z natury tworząc innowacyjną jakość preparatów z wysoką skutecznością i bardzo dobrą tolerancją dla skóry.

  NIEINWAZYJNE URZĄDZENIA LASEROWE

  Urządzenia laserowe CHANTARELLE to efekt prac zespołu badawczego – inżynierów fizyki nuklearnej, ekspertów biotechnologii i kosmetologii. Pozwalają one w sposób nieinwazyjny, ale skuteczny na zastosowanie najnowszych terapii stosowanych w dermatologii i medycynie  estetycznej.

  NAGRODY & PROJEKTY UE

  Preparaty oraz sprzęt laserowy marki są wielokrotnie wyróżniane prestiżowymi nagrodami w dziedzinie kosmetologii i dermoestetyki. Firma realizuje szereg projektów naukowo-badawczych w Unii Europejskiej.

  Zapraszamy na www.chantarelle.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
       
   
  Proszę podać swoje imię tutaj