Biotechnologia.pl

  0
  1313

  Biotechnologia.pl to jedyne profesjonalne medium w Polsce dedykowane sektorowi Life Science, działające nieprzerwanie od 1996 roku.

  Strona została zaprojektowana specjalnie dla specjalistów pracujących w dziedzinie: farmacji, biotechnologii i kosmetologii. Odbiorcami strony Biotechnologia.pl są głównie pracownicy laboratoriów, działów R&D, działów kontroli jakości i działów produkcji. Portal internetowy codziennie dostarcza specjalistom informacje podzielone na trzy główne sekcje: biotechnologia, farmacja, kosmetologia, a także drobne sekcje, takie jak zdrowie i bioetyka.

  W ramach biznesowej części serwisu Biotechnologia.pl prowadzimy Katalog Firm, który obecnie zawiera ponad 300 przedsiębiorstw. Ponadto produkty i usługi oferowane przez współpracujące firmy są wpisywane do największego w Polsce Katalogu Produktów i Usług, dedykowanego dla sektora Life Science i prowadzonego przez Biotechnologia.pl.

  Portal Biotechnolgia.pl to również miejsce, gdzie można znaleźć Szkolenia dla Branży Beauty. Szkolenia sygnowane marką Biotechnologia.pl to profesjonalne, branżowe spotkania, podczas których uczestnik zdobywa wiedzę, którą może wykorzystać w codziennej pracy. Doświadczeni praktycy i wybitni teoretycy są gwarancją jakości i potwierdzeniem merytorycznych wartości Naszych Szkoleń. Nauczeni wieloletnim doświadczeniem wsłuchujemy się w głosy naszych uczestników i odpowiadamy na ich potrzeby.  Dbamy również o to, by nasi uczestnicy zdobywali nie tylko cenne informacje, ale mogli nawiązywać kontakty branżowe i wymieniać się spostrzeżeniami oraz własnymi doświadczeniami.

  W: biotechnologia.pl
  FB: Biotechnologiapl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
       
   
  Proszę podać swoje imię tutaj