Bielenda

  0
  1947

  10LATBielenda Professional obecna jest na polskim rynku kosmetologicznym od ponad 10 lat. Dekada rozwoju firmy i współpracy z najlepszymi ekspertami profesjonalnej pielęgnacji zapewniła marce pozycję jednego z liderów tego segmentu. Swój sukces zawdzięcza łączeniu najlepszych rozwiązań kosmetyki naturalnej z osiągnięciami współczesnej kosmetologii i możliwościami technologii estetycznych.

  Dziś marka szczyci się zespołem doskonałych specjalistów kosmetologii, marketingu i produkcji, nowoczesnym laboratorium badawczym oraz bogatym portfolio produktów. Niezmiennym celem marki jest wyznaczanie trendów w profesjonalnej pielęgnacji skóry twarzy i ciała oraz budowanie najlepszych relacji z ekspertami kosmetycznymi – podkreśla Jacek Bielenda, wiceprezes firmy oraz dyrektor zarządzający marki Bielenda Professional.

  Bielenda Professional jest popularna nie tylko w Polsce, ale także na rynkach zagranicznych. Oferta produktowa obejmuje ponad 150 preparatów – zarówno zabiegowych jak i do pielęgnacji domowej, które zapewniają zaawansowaną, skuteczną i kompleksową pielęgnację skóry w każdym wieku.

  www.bielendaprofessional.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
       
   
  Proszę podać swoje imię tutaj