Contour Sculpt

  0
  306

  Contour Sculpt – SYNERGIA FALI ELEKTROMAGNETYCZNEJ I RF W JEDNEJ GŁOWICY

  Contour Sculpt korzystając z nieinwazyjnej biotechnologii specjalnie zaprojektowanej dla medycyny estetycznej za pomocą dwóch aplikatorów, oddziałuje z wysoką intensywnością na daną strefę. Skupione pole elektromagnetyczne przenikając przez wszystkie warstwy tkanki tłuszczowej i skóry, efektywnie stymuluje mięśnie. Pobudza je do intensywnej pracy przez co następuje ich wzmocnienie oraz zachodzi redukcja tkanki tłuszczowej w danej strefie zabiegowej. Cały proces jest bliźniaczo podobny do mechanizmów jakie zachodzą podczas wykonywania intensywnych ćwiczeń. W przeciwieństwie do dobrowolnych skurczy mięśni, supermaksymalne skurcze wywoływane przez działanie pola elektromagnetycznego o wysokiej intensywności są niezależne od mózgu.

  Aplikatory generują pole elektromagnetyczne, powodując mimowolne skurcze mięśni. Dwa aplikatory są umiejscowione w danej strefie zabiegowej takiej jak: mięśnie brzucha, nóg bądź na pośladkach. Małe głowice stosujemy na ramiona u kobiet w celu ich wyszczuplenia lub na biceps oraz triceps w celu rozbudowy mięśni. Głowica nie musi mieć kontaktu z gołym ciałem – działa przez ubranie, a nawet przez gips!

  Połączenie fali radiowej z falą elektromagnetyczną rozbija i niszczy podskórny tłuszcz w procesie termolipolizy. Dzięki takiemu połączeniu dochodzi do rekordowego spalania tłuszczu na poziomie 30%.

  ZABIEGI OPARTE SĄ NA INTENSYWNEJ, ELEKTROMAGNETYCZNEJ STYMULACJI.

  Urządzenie oddziałuje polem elektromagnetycznym o mocnym, ale bezpiecznym natężeniu. Pole elektromagnetyczne przepływa przez ciało pobudzając neurony w efekcie czego następują mimowolne, supermaksymalne skurcze mięśni. Zastosowanie określonej częstotliwości nie pozwala mięśniom na nadmiernie rozluźnienie między poszczególnymi skurczami. Mięśnie są zmuszane do pozostania w określonym stanie przez dany okres. Kiedy są poddane dużej ilości intensywnych skurczy, tkanka mięśniowa reaguje na bodźce i zachodzą odpowiednie procesy. 1 zabieg to 30.000 skurczy mięśni co daje nam +25% mięśni i -30% tłuszczu!

  Więcej informacji na stronie:

  Wyłączny dystrybutor:

  Artemis Beauty Equipment Polska

  ul. Grodeckiego 2, 01-843 Warszawa

  Tel.: 795 423 785

  E-mail: biuro@artemisbeauty.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
       
   
  Proszę podać swoje imię tutaj