Nova Group

  0
  180

  Nova Group jest jedną z największych firm dostarczających innowacyjne, kompleksowe rozwiązania dla branży medycyny estetycznej oraz kosmetologicznej. Stawiamy na najlepsze światowe rozwiązania cenionych producentów, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu bezpieczne, sprawdzone technologie, na miarę XXI wieku.

  Wieloletnie doświadczenie pozwala nam efektywnie współpracować  z najlepszymi klinikami, gabinetami medycyny estetycznej i gabinetami kosmetycznymi, skutecznie doradzając i wspierając je, na każdym etapie rozwoju biznesu. NAJLEPSZE ŚWIATOWE MARKI W naszym portfolio znajdują się ściśle wyselekcjonowane marki, których wybór poparty jest dogłębną znajomość branży medycyny estetycznej oraz kosmetologicznej, jak również wieloma analizami rynków i potrzeb  Państwa pacjentów. Jako dostawca wyposażenia i produktów dla wiodących klinik i gabinetów stawiamy na jakość i bezpieczeństwo. W naszym portfolio znajdziecie Państwo światowe marki m.in. Asclepion, Viora, Novavision, Daeyang, Gharieni, Maria Galland, Skeyndor, Arosha i Kurland. INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA Oferujemy najnowocześniejsze lasery medyczne (m.in Er:YAG, Nd:YAG,

   CO2, diodowe), w tym rewolucyjne rozwiązanie, jakim jest laser MEDIOSTAR MONOLITH; wielofunkcyjne platformy i urządzenia zabiegowe (m.in. IPL, RF frakcyjny, CORE RF, HIFU), jak również rozwiązania z zakresu ginekologii estetycznej: urządzenia EVA i JULIET.

   Naszą ofertę doskonale uzupełniają  aparaty kosmetologiczne oraz nowoczesne komfortowe fotele i leżanki zabiegowe. TEAM EKSPERTÓW Zatrudniamy wysoko wyspecjalizowanych specjalistów. Dodatkowo, wspiera nas zespół lekarzy i ekspertów, przyczyniając się do rozwoju  oferowanych przez nas rozwiązań, co pozwala nam na wprowadzanie na rynek najbardziej pożądanych technologii, zawsze o „krok przed konkurencją”.

  novagroup.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
       
   
  Please enter your name here