Barbicide

  0
  356

  Barbicide® to marka amerykańska z ponad 70-letnim doświadczeniem w dziedzinie higieny dla branży profesjonalnej.

  Produkty Barbicide® są aktualizowane zgodnie z europejskimi wymaganiami dla produktów biobójczych, a receptury modyfikowane do skutecznej redukcji pojawiających się nowych patogenów.

  Oferta Barbicide® to produkty do dezynfekcji narzędzi, powierzchni, skóry oraz specjalne środki do utrzymania czystości w salonie kosmetycznym i gabinecie medycyny estetycznej.

  Dezynfekcja Barbicide® jest bezpieczna dla zdrowia, ponieważ nie zawiera żadnych „duszących” i szkodliwych związków chemicznych.

  Przyjemny zapach to również atut dla każdego salonu. Dezynfekcję można wykonać na „oczach” Klienta informując go tym samym, że właśnie trafił do salonu, który dba o jego zdrowie.

  Preparaty do dezynfekcji narzędzi i powierzchni nie zawierają etanolu, dzięki czemu powierzchnie nie ulegają zmatowieniu i korozji.

  Kultowy produkt Barbicide Koncentrat wykazuje działanie bakteriobójcze, drożdżakobójcze, grzybobójcze, wirusobójcze (w tym wobec polio, adenowirusa i norowirusa – MNV) oraz sporobójcze wobec Clostridium difficile.

  Wybierając Barbicide® wybierasz rozwiązanie proste i najlepsze dla Ciebie oraz Twoich klientów!

  www.barbicide.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
       
   
  Please enter your name here