Aneta Budzińska

  0
  166

  Jestem wielką fanką i miłośniczką makijażu permanentnego i od wielu lat podkreślam urodę Pań, które odwiedzają mój gabinet. Moją domeną jest indywidualny dobór makijażu do każdej twarzy a kształt, metodę i kolor dobieram wyjątkowo starannie, aby podkreślał piękno, urodę i charakter, maskował niedoskonałości a nawet odmładzał.
  Moimi klientkami są kobiety w każdym wieku a z doświadczeniem i wiedzą, które posiadam nie boję się wyzwań w swojej pracy, m.in. skór trudnych i dojrzałych. Od zawsze pracuję na sprawdzonych certyfikowanych pigmentach renomowanych firm.
  Jestem certyfikowanym trenerem makijażu permanentnego oraz finalistką i laureatką- II vice mistrzynią w najwyższej kategorii Grand Master TOP PMU w 2019r. Zajmuję się również mikropigmentacją skóry głowy mężczyzn i kobiet.

  W branżowych pismach Kosmetologia Kosmetyczna i Forever zadebiutowałam jako autorka artykułu. Od kilku lat oprócz samych zabiegów zajmuje się również prowadzeniem Szkoleń z Makijażu Permanentnego. Oprócz pracy w rodzinnej Łodzi wykonuję również kilka dni w miesiącu zabiegi w Gdyni. Otrzymałam od klientów w Łodzi i Gdyni największa liczbę pozytywnych recenzji w mediach społecznościowych za co zostałam nagrodzona Orłami Kształcenia.

  W: anetabudzinska.pl/

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
       
   
  Please enter your name here