Purlés

  0
  452

  Purlés jest połączeniem innowacyjnej myśli biotechnologicznej oraz sił natury i tradycji pielęgnacyjnych z różnych zakątków świata. Dzięki najnowszym osiągnięciom biotechnologii i umiejętnościom światowej klasy naukowców tworzymy terapie dermokosmetyczne – zapewniamy szybkie i widoczne efekty, oferując alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medestetycznych. Dzięki badaniom naturalnych składników i inspirowaniu się bogactwem natury wiemy jak skuteczność połączyć z przyjemnością – tak powstają nasze ceremonie, doskonalące urodę i poruszające zmysły.

  ESENCJA PIĘKNA INSPIROWNA MEDYCYNĄ

  Wachlarz produktów Purlés rozwijamy wciąż o nowe linie, które czerpią inspirację z najnowszych osiągnieć medycyny estetycznej, np. peelingi chemiczne, peptydy, retinol. Gama mesococktaili wzbogacona o rewolucyjną pielęgnację domową, stanowi intensywną kurację, która z jednej strony walczy z objawami upływu czasu, a z drugiej gwarantuje optymalną odpowiedź na indywidualne potrzeby skóry. Nowatorskie formuły zaawansowanych technologicznie peelingów chemicznych, gwarantują eksfoliację najwyższej jakości i skuteczności. Perfekcyjna dbałość o jakość i skład kosmetyków sprawia, że stanowią najlepsze narzędzie w rękach wykwalifikowanych specjalistów. To najlepszy wybór kosmetyków profesjonalnych do salonów kosmetycznych, klinik i obiektów spa.

  FRANCUSKIE LABORATORIUM INNOWACJI

  Kosmetyki profesjonalne Purlés powstają we francuskim laboratorium, spełniającym najwyższe standardy produkcji. Ich obecność na rynku kosmetycznym poparta jest długoletnim doświadczeniem naukowców, skrupulatną kontrolą jakości oraz niezależnymi testami dermatologicznymi. System wnikliwych ekspertyz oraz innowacyjne technologie to symbole laboratoryjnej gwarancji Purlés, które decydują o wysokiej jakości, wydajności i najwyższej skuteczności powstałych produktów. Zadowolenie naszych Klientów oraz troska o ich bezpieczeństwo, stanowią dla nas wartość nadrzędną.

  KONSEKWENCJA W AKTYWNYM DĄŻENIU DO ZMIANY

  Śledząc rozwój światowej kosmetyki profesjonalnej i podążając za trendami Wellness & Spa, regularnie bierzemy udział w międzynarodowych targach i kongresach kosmetycznych oraz wymieniamy nasze doświadczenia z najbardziej renomowanymi laboratoriami kosmetycznymi na świecie. Konsekwencja w aktywnym dążeniu do zmian sprawia, że nasza oferta zabiegowa jest stale dostosowywana do wciąż rosnących wymagań Klientów. Ciągły rozwój poprzez konsekwentne uczestnictwo w międzynarodowych seminariach naukowych oraz kołach eksperckich, pozwala nam zorientować się w aktualnych trendach, a nawet je kształtować.

  CEREMONIE PROFESJONALNEJ PRZYSZŁOŚCI

  Oferta kosmetyków profesjonalnych skierowana jest do Ośrodków Spa i Salonów Kosmetycznych, poszukujących kompletnych rozwiązań w zakresie pielęgnacji i obsługi. Fundament naszej filozofii stanowi podwyższanie standardów i spełnianie oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Kompilacja naturalnych substancji roślinnych z zaawansowaną wiedzą biochemiczną oraz wielokulturową tradycją w tworzeniu pielęgnacyjnej doskonałości, czyni Purlés prekursorem nowatorskich wizji na rynku kosmetycznym. Powstanie marki jest wynikiem dbałości o uczynienie ceremoniału z zabiegów, co stanowi przyszłość profesjonalnych Salonów i Spa.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
       
   
  Please enter your name here