ITP

  0
  355

  Firmą, która od lat specjalizuje się w dostarczaniu opatentowanych technologii laserowych i medycznych na rynek polski i zagraniczny. Firma jest oficjalnym dystrybutorem najlepszych światowych marek produkujących sprzęt do medycyny estetycznej, sektora medycznego oraz wellness. Wraz ze swoimi Klientami wyznacza najwyższe standardy usług na rynku polskim, umożliwiając szerokiemu gronu specjalistów dostęp do urządzeń zapewniających pracę na najwyższym poziomie oraz gwarantujących bezpieczeństwo i satysfakcję pacjenta. Zabiegi wykonywane z zastosowaniem tych technologii powodują natychmiastową i długotrwałą poprawę wyglądu skóry i ciała, a tym samym zwiększają komfort życia i wpływają pozytywnie na samopoczucie.

  ITP S.A. jest w Polsce dystrybutorem takich znanych firm, jak: Cynosure, Pollogen – Lumenis, Alma Lasers, Deka, Storz Medical, LPG, Quanta System, NewPong, Korust.
  Od 2012 roku firma tworzy swoje własne produkty: innowacyjną linię organicznych wypełniaczy i kosmeceutyków Neauvia Organic. Powstają one w oparciu o współpracę z wysokiej klasy specjalistami oraz zastosowanie najnowszych technologii i najwyższej jakości składników. ITP wspólnie z firmą Neauvia ITS tworzy również własne urządzenia stosowane w medycynie i medycynie estetycznej.

  Od 2018 roku ITP S.A. jest również jedyny polskim dystrybutorem łóżek i leżanek włoskiej marki LEMI oraz od 2019 w swpim portfolio posiada fitokosmetyki Vagheggi. Działalność i profesjonalizm firmy zostały docenione przez magazyny Puls Biznesu i Forbes, które niejednokrotnie przyznały ITP S.A. cenne wyróżnienia.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
       
   
  Please enter your name here