Estolan

  0
  891

  ESTOLAN jest rewolucją na rynku wypełniaczy z kwasem hialuronowym. Gama preparatów wypełniających na bazie kwasu hialuronowego o wyjątkowej plastyczności i wysokich właściwościach korygujących powstała podczas długoletnich badań klinicznych.

  Marka ESTOLAN jest gwarancją wysokiej jakości i dużego poziomu satysfakcji z zabiegu, zarówno przez osobę wykonującą daną procedurę, jak i pacjenta. Wybór preparatów ESTOLAN gwarantuje rezultaty w postaci natychmiastowego wygładzenia zmar-szczek, przywrócenie utraconej objętość i modelowaniu twarzy oraz poprawie i wypełnieniu pozostałych części ciała. Podstawowym celem firmy jest dostarczanie rozwiązań terapeutycznych na najwyższym poziomie i promowanie dobrego samopoczucia konsumentów i pacjentów oraz wydobywaniu  piękna.

  Kwas hialuronowy ESTOLAN zapewnia naturalną korekcję. Nadanie objętości wynika z wysokiej zawartości sieciowanego kwasu hialuronowego i jego zdolności do wiązania wody. Unikalne połączenie procesów wypełniania i biostymulacji, przynoszą znaczącą poprawę gęstości skóry.

  W trosce o każdego pacjenta i jego indywidualne potrzeby powstała gama preparatów składających się z 4 preparatów:

  ESTOLAN FINELINESS podawany w celu wypełnienia drobnych zmarszczek i innych niedoskonałości skóry, takich jak poziome zmarszczki czoła, zmarszczki gładzizny, bruzdy nosowo-wargowe, linie marionetki, dolina łez, nadawanie objętości policzkom, stymulacja oraz rewitalizacja skóry. Stosowany jest do konturowania oraz wypełniania ust.

  ESTOLAN Derm przeznaczony jest do korygowania zmarszczek okolicy ust takich jak: linie marionetki, zmarszczki palacza, bruzdy nosowo-wargowe, dolina łez, nadawanie objętości policzkom, stymulacja oraz rewitalizacja skóry. Idealny do konturowania oraz wypełniania ust.

  ESTOLAN Deep wykorzystywany w celu wypełnienia zmarszczek i innych niedoskonałości skóry. Przeznaczony jest do wolumetrii twarzy, modelowania policzków, brody, korekcji kształtu nosa, linii żuchwy, doliny łez, konturowania oraz wypełniania ust.

  ESTOLAN DERM PLUS to implant przeznaczony jest do wolumetrii twarzy przy dużej asymetrii twarzy. Wykorzystywany jest do modelowania policzków, brody, linii żuchwy, korekcji kształtu nosa. Stosowany jest również do modelowania ciała.

  www.estolan.pl
  mail: kontakt@estolan.pl
  Tel: 601 208 489

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
       
   
  Please enter your name here