Dr. Belter

  0
  70

  KOCHAMY TWOJĄ SKÓRĘ

  Skóra każdego z nas jest indywidualna jak nasza osobowość. Aby czuć się wspaniale i wyglądać zdrowo wymagana jest regularna i dobrze dobrana pielęgnacja. Kosmetyki Dr.Belter oznaczają naturalną, profesjonalną pielęgnację spełniającą najsurowsze normy dermatologiczne. Nasze receptury oparte są o koncepcję GreenTec , czyli połączenie substancji naturalnych i organicznych ze składnikami HighTech o wysokich parametrach technologicznych. Wyraża się to w sloganie „Organic meets Medical Beauty”. Zawartość składników naturalnych i organicznych stanowi 95-100%! Wszystkie produkty wolne są od:

  -oleju mineralnego i silikonów
  -pochodnych ropy naftowej
  -parabenów
  -aluminium i składników syntetycznych

  TWORZYMY NIEPOWTARZALNE RECEPTURY

  Kosmetyki Dr.Belter tworzone są w oparciu o wysokiej czystości surowce kosmetyczne, składniki „skin identical” – doskonale wbudowujące się w strukturę naskórka , a także szlachetne roślinne oleje organiczne w najwyższym stopniu kompatybilne ze skórą. Opracowujemy również własne, niepowtarzalne i opatentowane substancje kosmetyczne, np. Belisome® AP oraz Belisome® EGF.

  SZANUJEMY PRZYRODĘ I ZWIERZĘTA

  Jako przedsiębiorstwo czerpiące z odkryć nauk przyrodniczych czujemy się zobowiązani do kształtowania pozytywnej wizji przyszłości przyrody i działania na jej rzecz. Istotne jest myślenie wykraczające poza kategorie działalności biznesowej. Z tego względu nie unikamy kwestii, takich jak: konsekwencja w działaniu na rzecz ochrony lasu deszczowego (zrezygnowaliśmy z oleju palmowego), zasady fair play w światowym handlu oraz ochrona gatunków. I oczywiście nie testujemy na zwierzętach!

  JESTEŚMY RODZINĄ

  Rodzinne przedsiębiorstwo Dr.Belter już od prawie 40 lat zajmuje się dostarczaniem profesjonalnych i przede wszystkim bezpiecznych produktów wyprodukowanych w każdym calu w własnej fabryce w Braunshweigu w Niemczech. Kosmetyki tworzone są przez Dr Clemensa Beltera założyciela marki, nagrodzonego Prix d’Honneur de la Beaute za wybitny wkład w rozwój produktów i usług w profesjonalnej kosmetyce. Dr.Belter na co dzień zajmuje się prowadzeniem badań i tworzeniem receptur w swoim laboratorium. Zarządzaniem firmą zajmują się jego Syn Florian Belter oraz synowa Sonia Belter-Helal, zgodnie z rodzinnym przekonaniem, że tylko stabilny rozwój i oferowanie najwyższej jakości wyrobów są receptą na sukces.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
       
   
  Please enter your name here