BackToComfort

  0
  842

  Marka kosmetyczna BackToComfort powstała w oparciu o wyniki obserwacji pielęgnacji skóry pacjentów korzystających z usług w Centrum Dermatologii Symbiosis. Twórcą marki jest Ewa Kilian-Pięta, Prezes i założyciel Symbiosis Sp. z o.o., kosmetolog i absolwent kierunku Chemia kosmeceutyczna na Wydziale Chemii UAM w Poznaniu.
  Doświadczenie nabyte w toku diagnostyki i leczenia pacjentów Symbiosis Centrum Dermatologii wskazuje, iż codzienne zabiegi higieny i pielęgnacji skóry mają decydujący wpływ na jej zdrowie i wygląd. Dobór odpowiedniego mycia, demakijażu, złuszczania i nawilżania skóry to kluczowe czynności umożliwiające skuteczne leczenie i utrzymanie efektów zabiegów dermatologii estetycznej.
  Kosmeceutyki BackToComfort to precyzyjnie dobrane składniki aktywne oraz składniki bazowe, które umożliwiają komfortową pielęgnację podczas leczenia dermatologicznego Trądziku różowatego (w tym trądzik posterydowy charakteryzujący się dużą wrażliwością skóry), Demodekozy, Fotostarzenia czy zabiegów dermatologii estetycznej. W oparciu wieloletnią praktykę w dermatologii i kosmetologii leczniczej, opracowano w Symbiosis również standardy pielęgnacji skóry w trakcie leczenia cery wrażliwej, dzięki której poszczególne produkty można indywidualnie dobierać do danego problemu i przywracać jej komfort.

  BackToComfort Kosmeceutyki
  Created By Ewa Kilian-Pięta

  Symbiosis Sp. z o.o.

  Laboratorium kosmetyczne Back to comfort
  ul. Piękna 4
  60-591 Poznań
  tel.: +48 517 967 348
  biuro@backtomfort.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
       
   
  Please enter your name here