Targi dla piękna

  0
  742

  Forum Kosmetyki beautyVISION stawia na innowację. W weekend 24-25 marca ponad 400 marek pokaże najmodniejsze  trendy i  najnowsze zabiegi dla branży kosmetycznej. Na wydarzenie przyjadą również eksperci z całej Polski, aby przybliżyć ważne zagadnienia z zakresu kosmetologii, podologii oraz zarządzania salonem. Odwiedź Poznań i #BądźNajlepszy.

   

  Jak wynika z badań, przeprowadzonych podczas poprzednich edycji beautyVISION, uczestnicy targów przyjeżdżają na wydarzenie głównie ze względu na chęć rozwoju osobistego. Interesuje ich poszerzenie wiedzy, znajomość nowych trendów, a także poznanie premier. – Branża kosmetyczna jest wyjątkowo ambitna. Nasze sale wykładowe i warsztaty zawsze są wypełnione po brzegi, a stoiska, na których można zobaczyć prezentacje najnowszego sprzętu zawsze są otoczone gronem zainteresowanych. Dlatego od lat dbamy o wysoki poziom merytoryczny targów beautyVISION. Tak też będzie w marcu 2018 roku! – wyjaśnia Barbara Vogt, Dyrektor Targów LOOK i beautyVISION.

   

  Program jest bardzo obszerny: będzie to doskonała okazja do poznania innowacyjnych zabiegów prezentowanych w przestrzeni Speakers’ Corner; wzięcia udziału w wykładach na temat kosmetologii i zarządzania salonem podczas Kongresu Kosmetologicznego czy połączenia wiedzy z praktyką w ramach Kongresu oraz Warsztatów Podologicznych.

   

  Targi beautyVISION są współorganizatorem najważniejszych w kraju konkursów kosmetycznych. Na wydarzeniu specjaliści sprawdzą swoje umiejętności w Mistrzostwach Polski w makijażu profesjonalnym, styliści paznokci zmierzą się podczas Mistrzostw Nails Olympic Show, natomiast kosmetyczki będą rywalizować o pierwsze miejsce w Mistrzostwach Polski w konkurencji zagęszczania oraz przedłużania rzęs oraz Microblading.

   

  Na ekspozycji targów beautyVISION i LOOK nowości zaprezentuje niemal 250 wystawców. Swój udział zapowiedziały m.in. topowe marki kosmetyków pielęgnacyjnych oraz kolorowych, producenci urządzeń do zabiegów kosmetycznych, a także firmy ze specjalistycznym wyposażeniem do salonów. Wystawcy, jak co roku, mają przygotowane atrakcyjne ceny dla zwiedzających oraz dużo dodatkowych atrakcji.

   

  Szczegóły: www.beautyvision.mtp.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
       
   
  Please enter your name here