Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego

  0
  934

  Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

  Jesteśmy liderem branży beauty

  Od ponad 10 lat dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne dla branży beauty. Dziś jesteśmy największym sklepem internetowym w branży i to właśnie nasza firma jest jedną z najczęściej wybieranych przez Klientów w Polsce. Inwestując w rekomendowane przez nas technologie uzyskujesz gwarancję niezawodności, bezpieczeństwa i szybkiego zwrotu inwestycji.

  Stawiamy na profesjonalne doradztwo przedsprzedażowe

  Polski rynek aparaturowy jest jednym z najbardziej zaawansowanych w Europie. Ilość technologii, modeli urządzeń, zmieniające się trendy, nowości rynkowe, kalkulacja zwrotu inwestycji – to tylko niektóre czynniki, z którymi muszą zmierzyć się osoby inwestujące w aparaturę. Skorzystaj przed zakupem z bezpłatnych konsultacji w naszej firmie i przekonaj się, że zamiast sprzedawców obsłużą Cię doświadczeni eksperci, ludzie dla których trafność Twojej inwestycji ma znaczenie.

  Specjalizujemy się w wysokiej jakości szkoleniach

  Nasza kadra szkoleniowa to wykładowcy akademiccy, lekarze, fizjoterapeuci i kosmetolodzy z wieloletnim doświadczeniem. Swoją wiedzą dzielą się na co dzień podczas szkoleń, pokazów oraz kongresów branżowych. Inwestując w naszą aparaturę możesz mieć pewność, że przeszkolą Cię trenerzy-praktycy, osoby które są ekspertami w danej technologii, zaś wiedza Ci przekazana z pewnością przełoży się na skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu.

  Tworzymy największy serwis urządzeń kosmetycznych w Polsce

  do dyspozycji naszych Klientów jest 48-godzinna gwarancja, urządzenia zastępcze na czas naprawy, jak również serwis mobilny z dojazdem do salonu. Świadczymy usługi serwisowe dla innych firm oferujący sprzęt oraz serwis pogwarancyjnych wszystkich technologii dostępnych na rynku. Jeżeli zależy Ci na sprawnej obsłudze, a serwis ma dla Ciebie znaczenie z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania.

  W: pczk.com.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
       
   
  Please enter your name here