Broadway Beauty

  0
  1049

  Europejska Szkoła Kosmetyczna Broadway Beauty to sieć placówek szkoleniowo-usługowych działających w branży Beauty. Obecnie w największych miastach Polski: Warszawa, Katowice, Poznań, Kraków, Gdańsk, Wrocław oraz Łódź. Firmę wyróżnia kompleksowość świadczonych usług, w tym szeroki zakres szkoleń z uwzględnieniem najnowszych trendów z zakresu branży beauty- kosmetyki, kosmetologii, medycyny i kosmetologii estetycznej, wizażu i makijażu permanentnego.

  Broadway Beauty jest Niepubliczną Placówką Kształcenia Ustawicznego, gdzie każda osoba, która ukończy szkolenie otrzymuje zaświadczenia Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz certyfikaty w języku polskim i angielskim. Szkolenia w Broadway Beauty to przede wszystkim zajęcia praktyczne, zapewniona jest duża ilość modelek do ćwiczeń.

  Oferuje ponadto fachowe doradztwo. Broadway Beauty to także hurtownia kosmetyków profesjonalnych oraz wyposażenia salonów kosmetycznych.

  Celem firmy jest profesjonalne świadczenie usług oraz konsekwencja w dążeniu do satysfakcji każdego Klienta. Firma oferuje zakupy oraz szkolenia w systemie ratalnym i zapewnia interesujący program lojalnościowy.

  W: broadwaybeauty.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
       
   
  Please enter your name here