MaxMedik

  0
  1223

  MaxMedik to polski producent urządzeń kosmetycznych marki Medika. Do tej pory wyprodukowaliśmy 8 urządzeń, które z powodzeniem znalazły odbiorców zarówno w Polsce jak i za granicą. Urządzenia Medika to: Carboxytherapy, Laser 808, Plasma Arc, Lipolaser Duo, Plasma Jet, ThermCell, Duży oraz Mały Kombajn. Cechami, które wyróżniają nas od konkurencji jest przede wszystkim niepowtarzalny wygląd, który dodaje uroku w każdym pomieszczeniu oraz niezwykle trwała obudowa wykonana z plamoodpornego materiału CORIAN. Ponadto wszystkie urządzenia wykonane są całkowicie w Polsce, a to znacznie skraca czas w przypadku serwisowania. Co więcej w urządzeniach Medika zastosowane są innowacyjne rozwiązania, takie jak Cellular Nutri System, McT, Vaccum Control i inne.

  NASZA OFERTA

  Oprócz autorskich urządzeń marki Medika, MaxMedik jest także hurtownią kosmetyczną oraz centrum szkoleniowym, które dba o wyposażenie najlepszych salonów kosmetycznych oraz SPA w Polsce. Filarem naszej działalności jest współpraca z polskimi i zagranicznymi producentami urządzeń kosmetycznych i medycznych, produktów medycyny estetycznej, kosmetyków oraz akcesoriów i mebli kosmetycznych.

  Jesteśmy bezpośrednimi importerami sprzętów oraz produktów kosmetycznych renomowanych zagranicznych marek. Posiadamy główne przedstawicielstwo nowoczesnych sprzętów kosmetycznych Polskiego producenta Medika. Dokładamy wszelkich starań aby być na na bieżąco z nowościami rynkowymi, a także sami szukamy ciekawych innowacji godnych wprowadzenia na polski rynek kosmetyczny.

  Wykwalifikowana kadra naszego centrum szkoleniowego, prowadzi kursy i szkolenia kosmetyczne z zakresu aparatury sprzętowej, medycyny estetycznej, makijażu permanentnego, stylizacji paznokci oraz profesjonalnego podejścia do klienta.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
       
   
  Please enter your name here