IFA PRO

  0
  781

  IFA PRO posiada w swojej ofercie tylko produkty najwyższej jakości znanych, światowych marek specjalizujących się produkcji urządzeń dla branży medycznej i kosmetycznej. W kontakcie z każdym Klientem cenimy sobie długofałową współpracę. Mamy świadomość, że najlepszą reklamą dla każdej firmy jest opinia Klienta. Dbamy o jak nawjyższą jakość obsługi i bogatą ofertę oryginalnych produktów. Nasi partnerzy handlowi cechują się profesjonalizmem, dużą kulturą osobistą oraz doświadczeniem w kontaktach biznesowych. Największą oznaką Państwa zaufania jest stałą współpraca oraz polecenie zakupionego u nas produktu.

  W ofercie naszej firmy znajdują się znane marki: Ilooda, Chattanooga, Medic Tinedic Aps, Age Attraction, CosmoLAB. Produkty tych firm wyznaczają nowe trendy i cieszą się uznaniem na całym Świecie. Wszystkie łączy precyzja, wzorcowa jakość oraz funkcjonalność. Nasze produkty są wizerunkiem dla nowoczesnych Gabinetów oraz Ośrodków SPA i Wellness, dla których efektywność i bezpieczeństwo to wartości, którymi kierują się na co dzień.

  Jako wyspecjalizowana hurtownia kosmetyczna dostarczamy naszym klientom jedynie najlepszych urządzeń i najwyższej klasy sprzęt. Dbamy o to, aby wyposażenie każdego gabinetu kosmetycznego, który z nami współpracuje, było jak najlepsze. Wspieramy naszych klientów w podejmowanych przez nich decyzjach doradzając im najlepsze dla nich rozwiązania. Oferowane przez nas wyposażenie gabinetów kosmetycznych można także bez problemu oglądać.

  ​Ze wszystkimi naszym produktami można się zapoznać w siedzibie naszej firmy w Centrum Pokazowym oraz na licznych targach i konferencjach w Polsce i za granicą, na których przeprowadzamy prezentacje. Ten sposób naszej aktywności pozwala naszym Klientom nie tylko dokładnie zapoznać się z produktem, ale także przeanalizować swoje potrzeby i ukierunkować strategię rozwoju swojej firmy. Istotnym warunkiem dzialania naszej firmy jest stała opieka serwisowa,  zapewniamy Państwu mozliwość serwisowania zakupinych urządzeń zarówno w okresie trwania gwarancji jak i po jej zakończeniu.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
       
   
  Please enter your name here