HL PROFESSIONAL SKINCARE

  0
  1057

  HL PROFESSIONAL SKINCARE jest marką wydajnych profesjonalnych kosmetyków do twarzy, wyprodukowanych przez izraelskie laboratorium PHARMA COSMETICS, które powstało w 1984 roku, jako producent produktów profesjonalnych do gabinetów kosmetycznych, klinik urody i SPA.

  Firma opracowuje unikalne formuły preparatów, które zapewniają maksymalną skuteczność i bezpieczeństwo, a wszystkie procesy wytwarzania produktów odbywają się w nowoczesnym, własnym zakładzie produkcyjnym zgodnie ze standardami GMP i ISO 9001.

  Na terenie Unii Europejskiej dostępnych jest ponad 100 rodzajów produktów przeznaczonych przede wszystkim dla profesjonalistów. Niemniej jednak w ofercie znajdują się kosmetyki, specjalnie opracowane do stosowania w domu.

  Dystrybutor w Polsce proponuje profesjonalistom szkolenia wyjazdowe, które prowadzi szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem w praktycznym stosowaniu kosmetyków HL PROFESSIONAL SKINCARE, wszechstronnie wsparcie zakładów partnerskich, indywidualną pomoc i doradztwo, atrakcyjny program lojalnościowy.

  +48 570 942 982

  hl-labs.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
       
   
  Please enter your name here