Bogdani

0
23

BOGDANI Dermatologia jest  firmą działającą na rynku medycyny estetycznej od 2004 roku.
Już ponad 10 lat dostarczamy do klinik i gabinetów medycznych specjalistyczny sprzęt na najwyższym światowym poziomie.

Jesteśmy  wyłącznym dystrybutorem w Polsce takich uznanych marek jak: CUTERA, VENUS CONCEPT, CLASSYS, CLUEDERM,  SHENB, ENERGIST , CANFIELD i SOLTA MEDICAL. W naszej ofercie znajdują się najwyższej klasy lasery oraz urządzenia mające szerokie zastosowanie w dermatologii i medycynie estetycznej. Dzięki nim pacjenci mogą bezpiecznie i profesjonalnie zniwelować oznaki starzenia, dokonać nieinwazyjnego liftingu twarzy i całego ciała, odmłodzić i ujędrnić skórę, pozbyć się blizn, zbędnych fałdów tłuszczu i nadać figurze wymarzony kształt.

Firma wciąż intensywnie się rozwija. Co roku wprowadzamy na Polski rynek nowe, innowacyjne technologie. W roku 2017 poszerzyliśmy naszą działalność i wprowadziliśmy do naszego portfolio jedna z najpopularniejszych na amerykańskim rynku dermoksmetyków amerykańskiej marki OBAGI MEDICAL .

Misją naszej firmy,  jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, zaspokajających potrzeby i oczekiwania naszych klientów oraz zapewnianie sprawnej obsługi w zakresie dostaw, szkoleń, asysty technicznej i wsparcia marketingowego.

Jako profesjonalna firma dajemy Państwu narzędzia, dzięki którym możecie osiągać coraz lepsze wyniki. Bezpieczniej i szybciej niż dotychczas.

Naszym celem jest zdrowie i piękno, dlatego współpracujemy wyłącznie z zaufanymi gabinetami i klinikami.

www.bogdanidermatologia.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Please enter your name here