Panastetic

0
52

PANESTETIC oferuje profesjonalne urządzenia kosmetyczne i medyczne do mezoterapii, radiofrekwencji, biostymulacji, mikrodermabrazji, drenażu limfatycznego, endomasażu, kawitacji, ultradźwięków, fotoepilacji. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się urządzenie ZONER med Antiage Trilogy, wyjątkowo skuteczne w działaniu przeciw starzeniu się twarzy, szyi, dekoltu i ciała oraz urządzenie 4SHAPE, bardzo efektywne w zabiegach przeciwcellulitowych, modelujących i odmładzających ciało.

PANESTETIC jest włoską firmą od wielu lat produkującą najwyższej jakości sprzęt i aparaturę elektromedyczną przeznaczoną dla salonów kosmetycznych, gabinetów lekarskich i obiektów SPA. Wszystkie urządzenia są w 100% produkowane we Włoszech zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz zgodnie z najbardziej rygorystycznymi standardami jakości (ISO9001 i ISO13485). Wykorzystywane w procesach produkcji najnowocześniejsze technologie sprawiają, iż urządzenia są niezwykle skuteczne i łatwe w obsłudze, a wykonywane z ich użyciem zabiegi dają spektakularne wyniki.

Wszystkie oferowane urządzenia objęte są gwarancją i autoryzowanym serwisem. Jako oficjalny przedstawiciel gwarantujemy ciągłość zaopatrzenia w akcesoria, wszelkie materiały eksploatacyjne i części zamienne, zapewniamy bezpłatne szkolenia i stałą pomoc merytoryczną.

 

Slandi Sp. z o.o.
05-816 Michałowice
ul. Dębowa 12
tel. 22 723 90 19
mail: panestetic@slandi.pl
www.panestetic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 
Please enter your name here